Neonové lodičky rozzáří každý outfit. Které barvy se hodí úplně ke všemu?

Ačkoliv se váš šatník skládá především z neutrálních barev, které jsou sice univerzální a hravě s nimi sestavíte outfit vhodný na různé společenské události, po nějakém čase by vás tyto kousky mohly omrzet a přestat bavit. K rozzáření vašich outfitů přitom stačí pořídit třeba lodičky v neonových odstínech.

Neonové barvy jsou hravé

V posledních letech se mezi módními trendy ustálily barvy přírodních odstínů jako například béžová nebo khaki. Ale i k těmto přírodním tónům se skvěle hodí módní doplňky v neonových odstínech, které celkový look oživí a postarají se o všechnu parádu.

Některé neonové odstíny jsou pasé a do společnosti méně vhodné, jsou ale takové, které se hodí ke všemu.

Žlutá přináší dobrou náladu

Počasí bývá mnohdy nevyzpytatelné. Při výběru vašeho pracovního outfitu ale nemusíte čekat, až vyleze sluníčko, bohatě vám k tomu postačí neonově žlutá.

Lodičky ve svítivém odstínu žluté jsou pozitivně vnímány, protože s sebou přináší dobrou náladu. A tu pro svůj den plných schůzek s naštvaným šéfem budete nutně potřebovat.

Foto: Shutterstock

Růžová zjemní každý kousek

Máte ráda oversized módu a často lovíte kousky v šatníku svého přítele? Svůj celkový look můžete zjemnit neonově růžovými botami. Růžová je romantickou a velmi ženskou barvou. Když ji sladíte s výraznou rtěnkou nebo neonově růžovou kabelkou, budete se ve svém outfitu cítit pohodlně a přesto žensky.

Foto: Shutterstock

Modrá barva uklidňuje

Všechny odstíny modré barvy připomínají moře, svobodu a nebe. Právě proto na nás působí uklidňujícím dojmem. Neonově modré boty budete mít celý den neustále na očích nejen vy, ale připoutají pozornost i kolemjdoucích. Jejich velkou předností je, že působí elegantně a jednoduše se kombinuje s jinými barevnými odstíny.

Foto: Shutterstock

Kombinace neonových bot s outfitem může být tvrdý oříšek

Když už máte ty neodolatelné neonově barevné lodičky, nastává otázka, jak ji zkombinovat se zbylou částí vašeho outfitu. Pokud chcete, aby vaše lodičky vynikly, pak vsaďte na tmavší odstíny jako je černá nebo tmavě modrá.

Tip: Vyzkoušejte oblíbenou kombinaci tón v tónu tmavé džínovině, která je stále in.

Pro menší kontrast barevných odstínů vašeho outfitu můžete zvolit světlejší odstíny. V tom případě si pohrajte s jinými módními doplňky jako například kabelka, šperky, ale i neonově zbarvené nehty nebo rtěnka. Tím docílíte vyváženého kontrastu a originálního outfitu, který vás bude bavit.