Čtvrtá série seriálu „Emily in Paris“ se blíží. Známe datum premiéry.

clap board roadside Jakob and Ryan

Atmosféra Paříže, francouzská architektura, honosná a extravagantní móda, drama, láska a důvtip. Každý, kdo miluje módu, si jistě zamiloval také seriál Emily in Paris. A samozřejmě i my se nemůžeme dočkat premiérového dílu již čtvrté série. Kdy se ho dočkáme? A kdo vše se v nové sérii objeví?

Seriál o módě a lásce z centra Paříže

Pro ty z vás, kteří o tomto seriálu toho tolik nevědí, si krátce shrneme pár informací. Kdo by řekl, že po extravagantních róbách Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě a té nejluxusnější módy ze seriálu Gossip girl se dočkáme dalšího módního seriálu, který si získá pozornost různých věkových kategorií. Seriál Emily in Paris měl premiéru v roce 2020 na streamovací platformě Netflix. Sledovanost seriálu strmě stoupala a fanouškovská základna se rychle rozšiřovala, druhá a třetí série, které následovaly v dalších letech tak nebyly překvapením.

Emily se věnuje marketingu ve firmě sídlící v Americe. Ta se rozhodně pro rozšíření své pobočky v Paříži a jako svou zástupkyni tam vyšle právě Emily. Ta si Paříž ihned zamilovala. Extravagantní móda, která k seriálu neodmyslitelně patří, dodává celému seriálu šmrnc a diváka přenáší rovnou do centra Paříže. O dramata spojených s kariérou i láskou není nouze. Jedná se tak o zajímavý koncept, který trhá Netflixu rekordy. Jen prvních šest dnů od zveřejnění premiéry poslední série měl seriál Emily in Paris 117,6 milionu shlédnutí.

Kdo všechno se objeví ve 4. sérii?

Dění by mělo navazovat na dramatický konec předchozí série, který vám ale nebudeme prozrazovat. Ti z vás, kteří ještě seriál neviděli, mají ještě pár měsíců na nápravu a nechceme prozrazovat spoilery. Svou účast ve čtvrté sérii potvrdila samozřejmě herečka Lilly Colins, která ztvárňuje hlavní hrdinku Emily. Dále také herci, kteří hrají její největší lásky – Lucas Bravo (Gabriel) a Lucien Laviscount (Alfie). Větší prostor by v nové sérii měla dostat Ashley Park (Mindy), která hraje nejlepší kamarádku Emily.

Netflix konečně prozradil datum premiéry

Čtvrtá série přichází s téměř ročním zpožděním. Před pár dny Netflix zveřejnil oficiální prohlášení a spolu s ním i video, které nastínilo děj nejnovější série. Čtvrtá série bude rozdělená (podobně jako jiné seriálové trháky Netflixu v posledních letech) do dvou částí. První bude mít premiéru 15. srpna 2024 a druhá část bude následovat 12. září 2024.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.