Blíží se Den matek. S těmito dárky uděláte největší radost

woman in black turtleneck shirt smiling beside woman in black shirt

Už za pár dní bude oblíbený svátek, který slaví všechny maminky. Na Den matek si zaslouží každá maminka malý dárek, kterým dáte najevo nejen svou lásku, ale také oceníte její péči a trpělivost při vaší výchově. Pokud tápete, kterým dárkem byste jí udělali největší radost, projděte si naše tipy na dárky, které zajisté potěší.

Dárkový poukaz na masáž

Všechny maminky jsou v jednom kole. Ty, co mají malé nezbedníky, kteří vyvádí celý den samé neplechy, ale i ty, co mají doma puberťáky, kteří urputně bojují za své názory. Hodinovou thajskou masáž celého těla ocení každá z nich. Donutí jí to se na chvilku zastavit, vypnout hlavu a jen relaxovat.

Květina plná sladkostí

Pro milovnice květin a sladkostí tady máme dokonalou kombinaci. V květinářství nechejte uvázat krásnou kytici, která nikdy neurazí. Kromě výrazných květin nechejte svázat nějakou zeleň, elegantně vypadá třeba eukalyptus. Doma do ní napíchejte na špejli oblíbené čokoládové bonbony vaší maminky a vytvořte velkou kytici. Bonbony v květině krásně vyniknou.

Šperky miluje každá žena

„Diamanty jsou nejlepším přítelem dívky.“ říkávala herečka a módní ikona Marilyn Monroe. Uznáváme, že pro zdárnou budoucnost vašeho bankovního účtu nebudou diamanty nutné, zlato ale také jistě potěší. Udělejte své mamince radost s decentním, ale přesto elegantním náramkem, který je zdobený jmény všech dětí vaší maminky.

a close up of a person wearing a necklace
Foto: Unsplash

Den strávený s vámi v její režii

Jako malé děti jsme s maminkami chtěli být pořád. Potom jsme se dostali do fáze, kdy jsme spíše vyhledávali soukromí. V dospělosti už žijeme své vlastní životy, ale stále se najdou okamžiky, kdy automaticky vyhledáváme moudré rady svých maminek, nebo alespoň utěšující náruč. Po přestěhování od rodičů se už tolik nevídáme a někdy se stane, že ji i zapomeneme zavolat, jak se má. Udělejte své mamince radost a věnujte jí den strávený jen s vámi, a to naprosto v její režii. Někdy stačí jen být.

Parfém, po kterém tak touží

Dalším z dárků, který zaručeně udělá velkou radost, je parfém. Každá žena má přeci svůj vysněný parfém, po kterém pořád jen pokukuje, v parfumériích očuchává, ale nikdy si ho nekoupila. Ať už je to Chanel N°5, nebo Miss Dior, s jejím vysněným parfémem nešlápnete vedle. Navíc získáte skvělý tip na dárek na další rok a můžete si z toho udělat tradici.

Den v lázních nebo welness

Využijte Dni matek a dopřejte si odpočinek i vy. Vemte vaší maminku a společně vyrazte do lázní nebo oblíbeného wellness centra, kde se necháte po celý den hýčkat, odpočinete si v sauně, ve vířivce a nakonec zajdete na výbornou kávu se zákuskem. No není Den matek skvělý? Škoda, že je jen jednou za rok.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.