Hailey Bieber představila nový trend na líčení inspirované kávou, který uchvátil internet

Internetové beauty trendy přicházejí jeden za druhým. Vlny posledlosti jedním trendem ale často vyprchají dříve, než se s ním člověk vůbec pořádně seznámí a místo něj se objeví zase něco nového.

Proto dnes není vůbec jednoduché upoutat pozornost lidí. A přesto to Hailey dokázala jedním ze svých nejnovějších videí na TikToku, které inspirovalo miliony jejích sledujících vnést do jejich letního líčení trochu kávové krémovosti.

@haileybieber

Latte Makeup 🥛☕️☕️ but let’s make it head to toe ✨ @rhode skin

♬ Beat – beaty

O co vlastně jde u „lette makeup“ trendu?

Princip je jednoduchý. Latte make-up je vzhled inspirovaný barvou kávy latte. Staví na odstínech bronzové a hnědé, které ladí s vaším typem pleti. Můžete si pohrát s různými barvami a podtóny, ale konečný výsledek by měl být jasný a plný energie.

A co je tajemstvím tohoto looku? Nanesení velkého množství bronzeru pod makeup, díky čemuž se tmavé odstíny opticky prosvítí skrz světlejší vrstvu. Ačkoliv používání bronzových odstínů není novinkou (stačí se vrátit do módní éry kolem roku 2000), důležitou roli hraje nová technika nanášení produktů.

Foto: Hailey Bieber

Trendem se inspirovali nejen influenceři

Ačkoli se Hailey Bieber může pochlubit jako první celebrita s tímto trendem, další jsou jasně ovlivněny jejím stylem. Například Camila Morrone, hvězda seriálu Daisy Jones & The Six, také zkouší tmavší a krémové odstíny kávy.

Poté, co Hailey Bieber na sociálních sítích sdílela svůj latte makeup, můžeme jen čekat a sledovat, kdo si jako další vyzkouší tento módní trend.

Jak na latte makeup?

Stejně jako u každého líčení, hodně záleží na vás a na tom, co vám nejlépe sedí s ohledem na váš typ pleti a používané produkty. Základem líčení ve stylu latte je nanášení vrstev bronzeru. Hailey Bieber dosáhla svého latte makeup looku tím, že nejdříve aplikovala bronzer a až poté makeup. Díky tomu mohla dosáhnout dokonalého proniknutí bronzeru skrz makeup.

Jakmile máte na pleti nanesený tento základ, můžete dále konturovat dalšími bronzerovými odstíny, abyste dosáhli požadovaného lesku. Pro oči použijte tytéž odstíny, držte se bronzové a měděné palety. Pokud nechcete tak intenzivní třpyt, sáhněte spíše po odstínech hnědé, které připomínají zemitý tón latte kávy.


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.