Jak vypadala „Svatba století“? Stala se virální díky neuvěřitelnému luxusu

Mnoho z nás si přeje svatbu snů, ale Madelaine Brockway, 26 letá podnikatelka, si to splnila až do posledního detailu. Svatba, která se konala v Paříži, nedávno zahltila sociální sítě, a to především díky svému ohromujícímu luxusu a nevídanému stylu.

Dříve se běžně tak nestalo, že by se někdo proslavil na sociálních sítích díky sdílení své svatby. Nicméně Madelaine Brockway a její partner Jacob LaGrone, nám ukázali, že v roce 2023 stačí pouze velmi aktivní účet na TikToku a rozpočet cca 1,5 miliardy Kč. I když mnozí do té doby o tomto páru neslyšeli, jejich svatební událost vzbudila ohromný zájem a diskuzi.

Kdo jsou novomanželé?

Madelaine pochází z Miami a je dcerou Boba Brockwaye, předsedy a generálního ředitele společnosti Bill Ussery Motors. Otcova společnost letos v létě prodala dvě své pobočky za ohromujících 15,5 miliard Kč. Madelaine se však rozhodla nepokračovat v rodinném podnikání, ale začala podnikat sama, jak uvedla ne svém profilu na LinkedIn.

O Jacobovi LaGroneovi, jehož jméno se stalo symbolem extravagantní svatby, se ví méně. Tento pár nyní společně žije ve Fort Worth v Texasu.

Průběh svatby

Svatba proběhla v Paříži a od samotného začátku byla plná nádhery a extravagance. Předsvatební večeře se konala v Pařížské opeře, což bylo zážitkem za 7 milionů Kč. Ovšem samotný obřad zůstává zahalený tajemstvím.

Celý víkend byl více než jen svatbou – byl to festival luxusu. Nevěsta strávila rozlučkový týden v luxusním resortu Amangiri v Utahu, kde každá noc stála přibližně 66 000 Kč. Téma večera se neslo v duchu „posledního Halloweenu Marie Antoinetty“.

Foto: @lakecomoweddings Instagram

Významnou součástí svatebního obřadu bylo vystoupení Adama Levina, člena skupiny Maroon 5, který zazpíval píseň „She Will Be Loved“. Výběr písně byl nejen symbolický, ale i ironický, vzhledem k některým negativním reakcím na pár na internetu.

Chtěli byste takovou svatbu?

Svatební den Madelaine Brockway a Jacoba LaGrone zanechal výraznou stopu na sociálních sítích, ale i ve světě módy. Jejich příběh nás zavedl do světa extravagantních svateb, kde se spojila láska, originalita a bohatství. Pro některé „svatba roku,“ pro jiné kontroverzní přepych. Jedno je ale jisté, Madelaine a Jacob nám poskytli jedinečný pohled na to, jak se v roce 2023 slaví láska v luxusním stylu.

Zdroj: https://www.businesstoday.in/latest/trends/story/paris-this-59-million-lavish-wedding-of-the-century-goes-viral-check-details-407157-2023-11-26


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.