Reserved E-shop

Reserved eshop je dostupný online i pro české zákazníky! Oblíbený původem polským řetězec s módou Reserved funguje na módním trhu od roku 1999. Za více než 20 let existence se působnost značky Reserved rozšířila daleko za hranice Polska jak se svými kamennými pobočkami, tak se svým e-shopem.

Dnes řetězec působí ve většině zemí Evropy, ale i za jejími hranice. Své první kamenné obchody otevřel také v Kazachstánu, Kataru nebo Saudské Arábii. Reserved se tak řadí k největším prodejcům módy v Evropě. Zatím sice nedosahuje velikosti gigantů jako je ZARA (a dalších ze skupiny Inditex), C&A nebo H&M, ale našlápnuto má Reserved více než slušně.

Nakupovat online na e-shopu Reserved je snadné

Česká mutace Reserved e-shopu je intuitivní a uživatelsky přívětivá. Na zákazníky čeká členění oblečení do 6 základních kategorií:

RESERVED logo
 • Výprodej až -50 % (doprodej kolekcí, slevové akce)
 • Nové (novinky v e-shopu, nové kolekce)
 • Žena (dámská móda a doplňky)
 • Muž (pánská móda a doplňky)
 • Děvčata (dětská móda a doplňky)
 • Chlapci (dětská móda a doplňky)

TIP: Reserved e-shop nově nabízí také prodej parfémů

Pozor! Ceny na e-shopu a na kamenných prodejnách se v jistých případech mohou lišit – zejména jedná-li se o speciální akce platné jen pro e-shop nebo jen pro kamenné pobočky. Ceny nových kolekcí, které nejsou ještě zlevněny, jsou stejné jak na eshopu, tak v kamenných pobočkách.

„Od roku 2009 je mateřská společnost vlastnící brand Reserved LLP největším prodejcem módy v Polsku.“

Sídlo mateřské společnosti LLP v Polsku

Reklamace a vrácení

Oblečení a doplňky zakoupené online lze vrátit do kterékoliv kamenné prodejny Reserved.

Do 30 dnů vrácení zdarma – Do 30 dnů od doručení objednávky je možné zásilku bez udání důvodu vrátit. Vrácené zboží musí obsahovat platné visačky a štítky a nesmí jevit žádné známky nošení či používání.

Platební možnosti

Reserved e-shop nabízí možnost platby:

 • Platební kartou po uzavření objednávky online (VISA, MasterCard)
 • Platba probíhá prostřednictvím platební brány PayU
 • Na dobírku – platba v hotovosti po doručení objednávky. U kurýra nelze platit kartou
 • Online bankovní převod prostřednictvím PayU
 • Platba internetovou peněženkou PayPal
 • Twisto platba

Doprava

Doprava zdarma je pro každou objednávku v hodnotě nad 950 Kč. Pro objednávky s nižší hodnotou je účtován poplatek 119 Kč. Doba doručení je na oficiální webu deklarovaná na 1 až 5 dní.

Reklamace

Produkty zakoupené na e-shopu Reserved je možné reklamovat do 2 let od zakoupení. Reklamovat nákup můžete skrze lze zákaznický účet online vyplněním e-formuláře.

Balík s reklamovaným zbožím musí obsahovat také přiloženou fakturu. Pokud fakturu nemáte, stačí přiložit papír s napsaným číslem objednávky, dále jméno, příjmení a důvod reklamace. Balíček si vyzvedne kurýr přepravní společnosti, který vám zároveň poskytne potvrzovací dokument (ten si uschovejte).

Oblečení zakoupené na Reserved e-shopu lze také reklamovat na kterékoliv kamenné prodejně.

Reklamované zboží lze také odeslat na tuto adresu kterýmkoliv jiným přepravcem:

LPP – GLS CZ
Průmyslová 1
586 01, Jihlava

Více informací: https://www.reserved.com/cz/cz/help-claims

„LLP vlastní také další v Česku důvěrně známé brandy, jako je House, CROPP, Sinsay nebo Mohito.“

Reserved klub

Reserverd klub je věrnostní program značky Reserved, který umožňuje zákazníkům značky získávat body za nákupy, které pak lze vyměnit za slevové poukazy. 2000 bodů = 100 Kč sleva. Součástí Reserved klubu jsou i narozeninové slevy nebo slevy k svátku. Další výhody najdete na oficiálním webu: https://www.reserved.cz/vyhody.html.

Informace a kontakty k Reserved klubu:

Modrá linka: 810 800 005
E-mail: klub@reserved.cz

Jak se přihlásit do Reserved klubu? Na stránce https://www.reserved.cz/online-prihlaska vyplňte přihlášku se svými osobními údaji, následně si vyzvedněte kartu na kterékoliv prodejně RESERVED a můžete začít sbírat body za nákupy.

Přihlásit se můžete také přímo v kamenné prodejně vyplněním formuláře.

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments