Reserved

Oblíbená módní značka Reserved pochází původem z Polska a vznikla v roce 1999. Značka patří pod skupinu LLP, jejíž zakladatelé jsou Marek Piechocki a Jerzy Lubianiec. Historie skupiny LLP se datuje rokem 1995.

Název značky Reserved byl vybrán tak, aby se líbil polským zákazníkům. Jméno mělo symbolizovat individualitu, kterou oblečení značky nabízí: každý specifický oděv je rezervován pro zákazníka, bez ohledu na to, jaký je zákazníkův styl a jak chce daný oděv nosit.

Reserved je největšího výrobce oblečení ve střední a východní Evropě

Obchody značky Reserved najdeme i v České republice. Značka vplula do českých módních vln v roce 2002 a k dnešnímu dni se celkový počet obchodů pohybuje okolo 30. Zákazníci mohou pochopitelně využívat i český Reserved e-shop.

Reserved působí i v řadě zemí nejenom Evropy. Její prodejny najdete kromě Polska v České republice, Estonsku, Litvě, Lotyšsku, Rusku, Bulharsku, Maďarsku, na Slovensku a Ukrajině či ve Velké Británii, v Egyptě a v Izraeli. Společnost má v zahraničí přes několik stovek prodejen v celkem dvaceti státech.

Reserved kolekce

Značka Reserved má tři základní kolekce v dámském i pánském oblečení. Pro dámy jsou to kolekce Office (módní oblečení pro každý den), Street fashion (ležérní móda) a Young (pro mladé dívky a ženy). Pro pány jsou to kolekce City (pro méně formální příležitosti), Casual (pohodlné a komfortní oblečení) a Young (pro mladé chlapce a muže).

Značka Reserved spolupracovala s více významnými světovými osobnostmi. Řadí se mezi ně například modelky Karolína Kurková nebo Adriana Limma. Oblečení značky nosila i topmodelka Kate Moss, která takto zviditelnila společnost ve Velké Británii.

Značka se nejvíce proslavila širokou nabídkou svých modelů. Každý rok nabídne několik tisíc nových modelů, díky jejichž rozmanité podobě si mezi nimi vybere opravdu každý. Reserved je všestrannou módní značkou, která nabízí zboží mužům, ženám i dětem bez ohledu na věk či vkus. Dámské oblečení klade důraz na ženské linie, pánské na kombinaci komfortu a stylu.

 

Reserved - Nejnovější zprávy a novinky: