Promítněte barvu roku 2022 Very Peri do svého líčení 

Jak všichni víme, Pantone Color Institute každý rok vyhlašuje barvu roku, která se promítne nejen do módních trendů, ale i například interiérového designu. Letošní rok se nese ve znamení odstínu Very Peri neboli jemně fialové. Barvu roku 2022 ale můžete využít i do svého každodenního líčení a podtrhnout tím její jedinečnost.

Stíny, které zdůrazní vaše oči

Líčení očních stínů nějaký ten čas zabere vždy. Pro drtivou většinu z nás tak řadíme tuto kosmetickou proceduru mezi typ líčení, který až tak často nevyužíváme.

Plánujete-li ovšem navštívit nevšední událost nebo zkrátka chcete zkusit něco nového a výraznějšího než obvykle, líčení stínů odstínem very peri je to pravé pro vás!

Fialová barva totiž skvěle podtrhne vaše oči, ať už mají jakoukoliv barvu. Nejvíce ale lichotí hnědým očí, které naprosto rozzáří.

Neokoukaná verze oční linky

Z očních linek nejčastěji používáme odstín černé, který je univerzální. Navíc kdo by nemiloval tzv. kočičí líčení, že? Své využití ale najde také oční linka v odstínu very peri. Pokud chcete okusit líčení v barvě roku 2022, ale nechcete se vzdát svých linek, kterým jste věrná a bez kterých si neumíte představit vyjít ven, pak se trochu odvažte a vsaďte na něco neokoukaného.

Very Peri jako svatební líčení

Pokud letos plánujete svatbu a přemýšlíte nad svatebním líčením. Co zakombinovat do tohoto líčení odstín very peri? Líčení tohoto typu určitě svěřte profesionálům. Buďte si ale jistá, že konečný výsledek vás mile překvapí.

Jemný odstín very peri můžete použít pouze decentně, například na vnější stranu oka. Fialová si velmi dobře rozumí s bílou a stříbrnou. Nezapomeňte, že nevěstou jste jen jeden den v životě (držíme palce, aby tomu tak bylo), a tak se nebojte odvázat. Na svatebních fotografiích vaše very peri líčení skvěle vynikne.

Barva nehtů pro dobrou náladu

Vybrat odstín manikúry je vždy oříšek. Zejména pokud chodíte na gelové nehty, které vám vydrží další 3-4 týdny. Po celou dobu budete mít neustále na očích barvu, která dokáže ovlivnit vaší náladu.

Představte si situaci, kdy sedíte u počítače celý den v kanceláři. Vaše ruce máte neustále na dohled. Která barva nehtů vám zvedne náladu a vykouzlí příjemný den? Černá nebo jarní fialová? Vyzkoušejte veri peri manikúru a uvidíte, jak z ní budete nadšené.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.