Módní lekce nestárnoucí Vévodkyně Kate. Každá žena po čtyřicítce by si z Kate měla vzít příklad

Catherine, princezna z Walesu, se stala módní ikonou a její ikonický styl je inspirací bez nadsázky pro celý svět. Její pověstná elegance a sofistikovanost může bát inspirací opravdu pro každou ženu, která touží po vkusném a rafinovaném šatníku. V tomto článku si představíme několik tipů, jak se inspirovat módním stylem princezny Catherine a jak přidat aspoň špetku z její elegance do vlastního šatníku.

Jednoduchost s elegancí

Princezna Catherine je známá svým přirozeným a nenápadným stylem, který však v sobě nese jemné prvky elegance. Chcete-li se inspirovat vévodkyní Kate, doporučujeme držet se jednoduchých střihů a neutrálních barev, které jsou vždy elegantní a nadčasové. Zvolte vždy kvalitní kousky oblečení, které vyniknou svou jednoduchostí a kvalitou materiálu.

Není nutné za každou cenu nakupovat v nejdražších buticích, kvalitní kousky za dobré ceny najdete i v sekáčích. Přispějete tak svým kouskem k alespoň drobnému „zpomalení“ světa rychloobrátkové módy.

Kouzlo v detailu

I při příležitostech, kdy není vhodné sahat po tom nejdražším a nejhonosnějším, co má princezna Catherine ve svém repertoáru, vždy dává pozor na detaily. Inspirujte se a vždy ke svému outfitu přidejte stylové a vkusné doplňky. Zvolte decentní šperky, elegantní kabelky nebo šátky, které vám vždy dodají kýžený šmrnc.

Nadčasové kousky

Princezna Catherine je známá svým vkusem pro nadčasové kousky, které jsou stále elegantní i po letech. Zkuste investovat do kvalitního kabátu, elegantního saka, klasických šatů nebo stylových bot. Tyto kousky poslouží jako základní stavební kameny vašeho šatníku a vždy budou vypadat aktuálně a vkusně.

Foto: Shutterstock

Barevné kombinace

Princezna Catherine se nebojí experimentovat s barvami a ráda zkouší různé kombinace. Inspirovat se můžete například kombinováním neutrálních barev s jedním výrazným akcentem. Například zvolte celý outfit v černé, bílé nebo béžové a přidejte k němu doplňky ve výrazné barvě, jako je červená, modrá nebo žlutá.

Vhodné příležitosti

Princezna Catherine vždy ví, jak se obléci podle příležitosti. Pamatujte na to, že každý outfit by měl být vhodný k dané události. Inspirovat se můžete princezniným stylem při volbě šatů na formální akce, ale také při vytváření elegantního a vkusného každodenního outfitu.

Závěr

Módní styl princezny Catherine je synonymem elegance, jednoduchosti a nadčasovosti. Její vkusné volby lze snadno aplikovat do vlastního šatníku a inspirovat se jí může každá žena. Držte se jednoduchosti, dbejte na detaily a vybírejte nadčasové kousky. Svému outfitu můžete dodat osobitý šmrnc pomocí barevných kombinací a vhodně se oblékat podle příležitosti. Nechte se inspirovat princeznou Catherine a buďte vždy překrásné a elegantní.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.