Valentýnský outfit, se kterým zazáříte

Svátek svatého Valentýna rozděluje každý rok společnost na dva tábory. Jeden ho slaví ve velkém a druhý ho naopak neuznává a považuje jej jen za komerční svátek. Ať už patříte kamkoliv, proč se zrovna 14. února nevyšvihnout ve valentýnském stylu?

Nejvíc sexy barvou se stává

Je obecně známo, že za nejvíce sexy barvu je považována červená. V psychologii barev se červená vyznačuje sílou, tajemstvím, vášní a sebevědomím. Proto v ní ženy působí přitažlivěji, než například v pastelových barvách. Svátek svatého Valentýna je pro outfit složený z červené barvy dokonalou příležitostí. Je to prostě barva lásky.

Spodní prádlo je základ úspěchu

Co si budeme povídat. Na Valentýna nezáleží tolik na tom, co si obléknete na svrchní část, nýbrž právě spodní prádlo se stává hlavním prvkem vašeho valentýnského outfitu.

Vsaďte na krajkové spodní prádlo, jehož detaily udělají i z obyčejné podprsenky luxusní záležitost. Pokud nic takového v šatníku nemáte, využijte zimních výprodejů, které teď finišují a utíkejte do obchodů.

Nezapomeňte zvolit správnou velikost. Jedině perfektně padnoucí spodní prádlo vám dodá sebevědomí krásné ženy.

Foto: Shutterstock

Tepláky nechte doma, raději sáhněte po šatech

Módní průmysl je silně ovlivněn covidovým děním po celém světě a mezi nejoblíbenějšími módními trendy se tak objevily tepláky. Kdy jindy ale máte příležitost udělat ze sebe dámu, než právě na Valentýna? Ať už se svou drahou polovičkou máte v plánu večeři při svíčkách, kino nebo divadlo, jednoznačně zvolte šaty. A ne jen tak ledajaké.

Při výběru šatů zvolte takové, které decentně podtrhnout vaše ženské křivky. Stačí, když budou stažené v pase, nebo budou naopak dokonale kopírovat vaši postavu. Romantickým prvkem jsou i volánky, které jsou poutavým detailem každého módního kousku.

Foto: Shutterstock

Zimní období si žádá punčochy. Víte, které jsou trendy?

Je velká škoda, že se svátek svatého Valentýna slaví v zimních měsících. Mrazivé počasí nám nedává tolik příležitostí pro look, který bychom si představovaly. Má to ale svou výhodu! Můžete si k vašemu valentýnskému outfitu obléknout punčochy, které váš ochrání před zimním počasím a zároveň budou skvělým doplňkem.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.