Kdo říká, že zimní obuv nemůže být elegantní? Letošní trendy hovoří přímo opačně. Podívejte se s námi na to, jaké trendy boty unosíte právě teď. Poradíme vám, v čem se blýsknete a jak vše šikovně zkombinovat.

Aplikace a detaily

Pokud jste se doteď aplikacím, nášivkám a dalším ozdobám na botách spíše vyhýbaly, pak je na čase změnit názor. Letošní sezóna se nese ve znamení ozdobiček, třásní, štrasů atd. Zkrátka všeho, co na vaši nožku připoutá pozornost.

Ať už se rozhodnete pro velký ozdobný kamen na nártu nebo jemné štrasy na straně ani s jedním nesáhnete vedle.

Mokasíny

Mokasíny byly in minulý rok, letos se na tom nic nezmění. Ale pozor, buďte originální a odvážní. Hledejte ty v nezvyklých barvách, s aplikacemi, ozdobami nebo třeba špičatou špičkou. Fantazii se meze nekladou. A pokud si netroufáte, ruku na srdce – klasickou černou barvou vůbec nic nezkazíte.

Jak je nosit? Přímo božsky vypadají s nadkolenkami a krátkou sukní. Potřebujete vykouzlit formální look? Vezměte je ke kalhotám a košili.

Vysoké boty

Vysoké boty, bagančata, steely, martensky. Asi víte, co tím myslíme. Kozačky jdou letos stranou. Pozornost upněte na boty, ve kterých si můžete pořádně dupnout. Vypadají stylově a trochu drsňácky. Přesto se dají zkombinovat s šaty nebo sukní.

Zvolte například verzi na platformě a hned budete za dámu. Vysoké boty navíc zeštíhlují lýtka. Vyzkoušejte je zkombinovat s legíny nebo cigaretovými kalhoty.

Boty s umělými chlupy

Tak tento trend je poměrně odvaz. Designéři jej pro letošek vzali útokem. Asi už jste si zvykli na umělou kožešinu na bundě, někdy i na lemech bot. Letos se ale objevila na celých kozačkách a dalších botách. A nejen v klasických barvách. Narazíte i na docela bláznivé – fialovou, růžovou apod. Troufnete si na ně? Skvěle se hodí k obyčejnému kabátu, kalhotám i party oblečení.

A jaké boty letos nosíte vy?

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments