Vánoce jsou tady! Pro některé radostná zpráva, pro některé období plné stresu. Vánoce jsou obdobím klidu, rodinných shledání a pohodové atmosféry. Vyhněte se předvánočnímu stresu a dlouhému bádání nad výběrem vhodných vánočních dárků, poradíme vám, jaké vybrat vánoční dárky, aby se zaručeně zalíbily.


Rychlá navigace:


Dárky pro muže

Obdarovat svého přítele, manžela nebo tatínka může být lehce oříšek. Muži si většinou nepotrpí na roztomilých dárcích, které naopak ženy milují, dokonce ani s ručně vyrobenými DIY dárečky toho vašeho nejspíš neoslníte (ač vám to jistě najevo nedá).

Zkuste letos něco nového – máme pro vás tip na stylové pánské doplňky, jako jsou kravaty, motýlky nebo kapesníčky do saka. Sáhnete-li po českém výrobci, uděláte nejlépe. Například Alfons.cz nabízí elegantní pánské doplňky ve stylovém dárkovém balení, posuďte sami:

Tipy na stylové vánoční dárky 1

POZOR: KE KAŽDÉ KRAVATĚ NEBO MOTÝLKU DOSTÁVÁTE AUTOMATICKY KAPESNÍČEK DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU ZDARMA K OBJEDNÁVCE. PLATÍ DO 31. 12. 2016.

Dárky pro radost a pro zábavu

Poslední roky jsou stále více trendy stylové mikiny a trička s vtipnými nápisy. Využijte tohoto trendu i při výběru vánočních dárků. Hlavní účel dárků je, aby udělaly dotyčnému radost, s mikinou tohoto typu ji bezesporu uděláte.

Tipy na stylové vánoční dárky 2

Radost bude o to větší, když na mikině či tričku bude vtipná hláška, nebo motto, které obdarovaného člověka charakterizuje. Pokaždé tak, když bude mít mikinu na sobě, vzpomene si na vás a třeba i na vaše společné zážitky. Tyto dárky si každý zamiluje.

Vhodné jsou také pro muže. Mikiny a trička jsou totiž symbolem pohodlí a vtipné texty se vyrábí i pro ně. Bavte se a smějte se.

Tipy na stylové vánoční dárky 3

Dárek jménem Calvin Klein

Každá moderní žena, ale také každý moderní muž by měli mít ve svém šatníku zázrak jménem Calvin Klein.

Tipy na stylové vánoční dárky 4

Tato módní značka se dá charakterizovat třemi slovy: kvalita, styl a všestrannost. Sháníte dárek pro manželku, sestru nebo přítelkyni? Dejte jí najevo, že i ona si kousek od Calvina Kleina zaslouží, přijde si díky tomu více sexy a stylová. Absolutním hitem je letos ikonické spodní prádlo Calvin Klein.

Vhodný je tento dárek také pro nejlepší kamarádku. Opět nesmíme opomenout ani muže. Trenýrky či boxerky Calvin Klein, nebo luxusní tričko, které nositeli dodává potřebnou dávku stylu neurazí žádného muže, ať už je to váš přítel, bratr, kamarád nebo táta.

Dejte vašim mužům najevo, že si jich vážíte natolik, aby i oni měli své #myCalvins.

Luxusní dárky

Touží někdo z vašich blízkých po luxusním dárku? Pokud na to máte finance, proč ne? Módní značky jako Michael Kors nebo Louis Vuitton nepatří mezi „levnější“ módní značky. K dostání tyto produkty naleznete na některých e-shopech nebo samozřejmě v Pařížské ulici v Praze.

Nemusíte kupovat ten nejdražší kousek, každá žena touží mít alespoň jeden luxusní kousek ve skříni. Radost zaručeně udělá peněženka, přívěsek na klíče, mobil nebo šátek. Luxusu žádná žena neodolá.

picmonkey-collage6
Kabelky Louis Vuittin: Děsně moc Kč, kabelka Michael Kors: O něco méně Kč

„Zase ponožky“ … ale stylové!

Tradičním dárkem u většiny rodin bývají ponožky. Hlášky typu: „jéé, zase ponožky“ jsou o Vánocích častější větou než věta „veselé Vánoce“.

Pokud je to vaše tradice, nemusíte jí nutně porušit. Jen ji trochu pozměňte. Co třeba vyzkoušet moderní ponožky We are ferdinand? Tyto ponožky jsou veselé a originální. Navíc vám ponožky přijdou ve stylové krabičce, která sama o sobě vypovídá, že jde o luxusní záležitost. A co víc – ponožky jsou vyráběné v České republice!

A tak se opět můžeme těšit na Vánoce a jejich „jééé, zase ponožky“.

picmonkey-collage4
Růžové ponožky s puntíky: 199 Kč, černé ponožky s puntíky: 199 Kč, růžové ponožky: 149 Kč.

Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.