Nový rok = nové já

S příchodem nového roku je potřeba zhodnotit i ten starý – ohlédnout se za našimi nejlepšími outfity, změnami účesu i za důležitými životními rozhodnutími. Každý rok je jedna naše životní kapitola. Kapitola 2017 je za námi a my právě otáčíme na další stránku – rok 2018. Nový rok, nové já. Čím začít?

Změna šatní skříně

Omrzel vás už váš neustále opakující se styl stejných, nebo podobných kousků a chcete vypadat jako módní blogerky z Instagramu? A co vám v tom brání? Nový rok berte jako nový začátek. Kousky, které už stejně nenosíte buď prodejte třeba na Vinted, nebo je věnujte do dětských domovů (u různých obchodních centre najdete také  sběrné kontejnery na oblečení, které putuje lidem, který jej potřebují nejvíce).

Vemte si ze své šatní skříně ponaučení. Pokuste se omezit ty kousky, které se ve vašich outfitech opakují stále dokola. Samozřejmě se dá předpokládat, že na některých módních kouscích jste zkrátka závislá (známe z vlastní zkušenosti), takže není vhodné hned všechny opakující se prvky vyhazovat. Pokuste se svého šatníku zahrnout nové kousky, více odvážné, extravagantní a svěží.

Nový účes

Pokud to máte stejné jako my, přivítáte nový rok s novým účesem. Nemusí to být nijak razantní krok. Ale vaše konečky potřebují také péči, proto si zaslouží zastřihnout a celá vaše hříva si zaslouží nějakou hloubkovou péči, které se vám dostane pouze u kadeřníka (aspoň máte opodstatněný důvod ho navštívit a dopřát si úžasnou masáž hlavy). Oživit můžete i barvu vlasů, třeba pomocí balayge, nebo jim dát jen pár slabých melírků, které vás celé rozzáří.

Místo novoročního předsevzetí – wishlist

Věří ještě někdo na novoroční předsevzetí? Ruku na srdce, komu kdy jaké novoroční předsevzetí vydrželo déle než první dva měsíce? Raději si sepište váš osobní wish list. Seznam přání a cílů, které byste v nadcházejícím roce chtěla splnit. Ať už je koupě luxusní kabelky Louis Vuitton, úžasné mikiny Calvin Klein, parfém od Dioru, nehledě na soukromá přání samozřejmě.

Nezapomínejte na to, že každý den byste měla prožít, jako by byl váš poslední. Dělejte radost sama sobě i ostatním, a to každý den! Prožijte rok 2018 lépe než rok 2017, ale stejně tak naplno.

Foto: Pinterest.com 


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.