Na Milan Fashion Week zazářil Versace se svou sexy latexovou kolekcí

Na Milan Fashion Week se to hemžilo luxusní módou. A není divu. Segment luxusní módy se stále ještě vzpamatovává z pandemie covidu. Všechny módní přehlídky nesly jasné poselství – vyměňte tepláky za sexy róby. Nejvíce se odvázal módní dům Versace, který do své kolekce podzim/zima 2022 použil kontroverzní latexový materiál.

Odvážná Donatella Versace

Poslední kolekce podzim/zima 2022 měla opět na starosti samotná Donatella Versace, která je hlavní návrhářkou značky. Donatella je známá svým smyslem pro tajemno, které dokáže dokonale promítnou do kolekcí značky Versace.

Poslední kolekce, kterou představila na Milan Fashion Week, nebyla výjimkou. Hlavní barvou kolekce je nadčasová černá, která je pokládána za nejoblíbenější barvu brzy sedmašedesátileté módní návrhářky. Letos se ale Donatella rozhodla více odvázat a využila ve své kolekci latex. Materiál, který budí rozpaky i vášně.

Versace chce omladit své kolekce

Módní dům Versace si je vědom, že nejnovější módní trendy nosí především mladá generace. Proto se na mole objevily stálice jako Gigi Hadid, Bella Hadid, ale i například vycházející hvězda Anyier Anei.

„Naše obsazení pro módní přehlídku podzim-zima 2022 je vzrušující. Dívky jako Avanti, Anyier a Tilly dokonale reprezentují Versace s přístupem k mladé generaci, která hájí rozmanitost. Ztělesňují energii, která tvoří kolekci a celkový vzhled postavený na kontrastu a napětí.“

stálo v oficiálním prohlášení Donatelly Versace.

„Kolekce otevírá nové možnosti.“

prozradila nadšená návrhářka.

Sexy latex v kombinaci s oversized kousky

V kolekci podzim/zima 2022 se objevily latexové legíny v kombinaci s elegantními šaty. V latexovém kostýmu byla oblečená také samotná Donatella Versace, která uzavřela celou módní přehlídku.

Latex byl použitý ale také u módních doplňků jako rukavice nebo kabelky. S latexovou kabelkou zapózovala například modelka, návrhářka a spisovatelka Emily Ratajkowski.

Dokonalého kontrastu dosáhla Donatella pomocí trendy oversized střihů v čele s oblíbeným a nadčasovým sakem.

Pokud v zimních měsících rády nosíte k šatům a sukním výrazné punčochy, pak podle nejnovější kolekce Versace by takové punčochy měly být právě z latexu, a klidně v křiklavě červeném odstínu.

Barevné odstíny tvořící svěží kontrast

Kolekce Versace upoutala pozornost také svými barevnými kombinacemi. Svůdný černý latex se v kolekci objevil v kombinaci s výraznou růžovou, která celkový dojem zjemní a tvoří nápaditý kontrast. Podobný efekt dotváří také světle zelená nebo blankytně modrá, které se ve svérázné kolekci také objevily.

Co říkáte na kolekci podzim-zima 2022 módního domu Versace? Troufly byste si na nějaký kousek?