Košilové šaty jsou v našich šatnících sezónní klasikou, na kterou nedáme dopustit ani letos. Nejenže vypadají skvěle a jsou vážně trendy, mají i řadu výhod. Ta největší je skutečnost, že umí zalichotit každé postavě! Máte-li pár kilo navíc, košilové šaty vám pomohou zakrýt přebytečné faldíky.

Žena, která nemá ve své šatní skříni alespoň jedny košilové šaty, rozhodně neví, o co se připravuje. Kdo totiž košilové šaty jednou oblékne, ten se do nich okamžitě zamiluje.

Minimalistický styl jim sluší

Až na pár výjimek jsou košilové šaty spíše nenápadné a mají střídmější design. Co si budeme nalhávat – minimalistický styl jim neskutečně sluší! A právě pro svoji jednoduchost si je oblíbí zejména ty ženy, které nedávají v oblékání přednost extravaganci.

Pokud se chcete oblékat trendy a slušivě, ale zároveň víte, že na sebe nechcete upozorňovat více, nežli je nutné, pak jsou pro vás košilové šaty nutností.

Ve tmavém odstínu vypadají skvěle

Pokud chcete zamaskovat plnější tvary či schovat problematické partie, vybírejte košilové šaty ve tmavších barvách. Krom toho, že vypadají znamenitě, jsou i rafinované. Dokáží opticky zamaskovat nějaké to kilo navíc.

[easy-image-collage id=67031]

Košilové šaty nejsou jen ty z denimu

Mnoho žen si košilové šaty automaticky spojuje s džinovinou. Tenhle oblíbený materiál je sice neskutečně šik a trendy již mnoho let, ale rozhodně to neznamená, že košilové šaty musí být pouze z džínoviny.

[easy-image-collage id=67032]

Velmi pěkně totiž vypadají i ty s jemným vzorem. Jejich střih je pohodlný, na léto přímo ideální.

Foto: H&M, ZARA. Shutterstock.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments