Módní značku Victoria’s Secret letos provází mnoho změn. VS přijala poprvé v historii transexuální modelku, s čímž se ale nedokázal smířit ředitel marketingu Ed Razek a dal výpověď. Nyní se objevila informace o tom, že se letos také nebude konat slavná Victoria’s Secret Fashion Show.

Dvorní dáma mluvila

Informaci prozradila dvorní modelka značky Victoria’s Secret Shanina Shaik.

„Tento rok se show naneštěstí neuskuteční. Je to něco, na co nejsem zvyklá, protože jsem v této době trénovala jako andílek,“ prohlásila modelka v rozhovoru pro The Daily Telegraph”

Modelka se slavné Victoria’s Secret Fashion Show každoročně účastnila. V rozhovoru poté doplnila, že značka pracuje na novém konceptu a jít více s dobou. Změna možná nastala na základě rekordně nízké sledovanosti této módní přehlídky v americké televizi i na kanálu Youtube.

Zástupci značky mlčí

Zástupci značky VS stále mlčí a ke sdělení modelky v rozhovoru se prozatím nijak nevyjádřili. Nepřímo tak tuto informaci potvrdili. Jediné vyjádření sdělil šéf společnosti L Brands Les Wexner, který prozradil, že se móda vyvíjí a spolu s ní musí značka Victoria’s Secret i jejich show.

V médiích se objevila informace o tom, že přehlídkové molo včetně promítání v televizi značce “ukradla” zpěvačka Rihanna, která 20. září předvede svou kolekci Savage X Fenty.

Foto: Facebook.com/victoriassecret, Instagram.com/victoriassecret.

Načítání...

Diskuze