Když jedna kabelka nestačí. Seznamte se s novým trendem double bag

Woman Wearing Brown Leather Tote Bag

Období minimalistických módních doplňků se zdá být u konce. Minimálně co se kabelek týče. Zmenšování a zjednodušování vedlo k tomu, že se nám do kabelek téměř nic nevešlo. Naštěstí móda přichází s novým trendem double bag, který je více než vítanou změnou. Konečně se nám do kabelky vejde kosmetická taštička! A nejen ta.

Zpátky do minulosti

Módní trend double bag je must have pro rok 2024. Ve skutečnosti ale jeho historie sahá do let našich babiček, kdy bývalo zvykem nosit elegantní kabelku a k ní síťovanou tašku na nákupy a jiné věci. Naše maminky tento trend ještě vylepšily. Nosily velké prostorné kabelky přes rameno a k nim roztomilé baguettky. A nyní se právě tento módní trend navrací zpátky na scénu. Pro naši generaci se jedná o horkou novinku, naše maminky budou nadšené, že takto kabelky nosily už ony.

Velká kabelka jako přenosné zavazadlo, malá jako známka luxusu

Do práce si prostě nevystačíte s malou kabelkou. Každá žena, stejně jako v osobním životě, i v módě potřebuje prostor. Na kosmetickou taštičku, hygienické potřeby, notebook, doklady, pití, mobil a další. Být ženou prostě není jednoduché. Abychom měly všechny své „must have“ u sebe, potřebujeme velkou kabelku, která bude takovým naším přenosným zavazadlem pro každý den. Co ale pořídit vlastní kabelku třeba jen pro svůj telefon? Buďte v souladu s trendem double bag a pořiďte si k vaší velké kabelce ještě jednu malou crossbody, která bude spíš takovou známkou luxusu. Víte totiž, co je trendy a jste ráda extravagantní.

Nemůžete se rozhodnout mezi dvěma kabelkami? Vezměte obě

Konečně nastává nové řešení problému vybírání té správné kabelky. Sestavit outfit vám zabralo pár minut, ale nečekaně vás zdrží výběr kabelky. Rozhodnout se totiž pro jednu jedinou je často složitá volba. Takovému rozhodování už je konec. Když se jednoduše nebudete moct rozhodnout, kterou kabelku zvolit, vezměte obě a nemusíte se bát, že budete vypadat nevhodně.

Když jedna je málo, dvě jsou akorát

Luxusní módní značky často ve svých kolekcích představují své ikonické kabelky v mnoha velikostech. Toho můžete šikovně využít. Především pak, pokud se bojíte, že váš outfit bude s double bag působit poněkud pomateně a přeplácaně. Pořiďte si rovnou dvě nové kabelky v různých velikostech, které budou ze stejné kolekce a totožné. Celkový look bude působit upraveně a elegantně.

Zdroj: klaasinsession.com/2023/09/26/trend-alert-double-bagging-style-convenience-with-the-double-handbag-fashion-styling-chanel-bottega-veneta-upcycling-wardrobe-sustainability-birkin-hermes-mary-kate-olsen-the-row-handbags-bags-shoppin/


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.