Čerstvě rozvedená bohyně Emily Ratajkowski přišla s novým trendem – rozvodové prsteny

Emily Ratajkowski nedávno rozvířila módní svět novým trendem: rozvodovými prsteny. Po ukončení manželství se svým manželem přetvořila svůj dvojkamenný zásnubní prsten do elegantního klenotu, který nazvala „rozvodovým prstenem“. Tento krok odhaluje novou perspektivu na tradiční symboly a vyvolává otázku: Proč by žena měla přestat nosit své prsteny kvůli konci vztahu?

Inspirace

Emily Ratajkowski není první, kdo přetváří šperky podle svých životních proměn. Inspirací pro tuto změnu byla esej Stephanie Danlerové „The Unravelers“ v The Paris Review, která popisuje příběh prstenu, složeného z různých kamenů z babiččiných různých manželství. Tento koncept se Emily natolik zamlouval, že se rozhodla předělat svůj prsten a dát mu nový život.

Původní snubní prsten. Foto: Alison Lou

Ve spolupráci se šperkařkou Alison Chemlou a jejím týmem v Alison Lou vznikl nový trend: rozvodové prsteny. Původní zásnubní prsten byl přetvořen do nové podoby, která odráží Emilyinu sílu a odhodlání.

Význam rozvodového prstenu

Ve svém rozhovoru pro Vogue zdůraznila Ratajkowski důležitost uchování osobní identity i po rozvodu. Diamanty v jejím prstenu nejsou jen ozdobou, ale symbolizují její sílu a nezávislost. Tím, že si přetvořila svůj prsten, se stal nejen módním doplňkem, ale i důkazem jejího vlastního životního příběhu.

Reakce internetu

Po zveřejnění nového designu prstenů na sociálních sítích se internet rozplýval nad touto novou myšlenkou. Uživatelé chválili Emily za odvahu a originalitu. Její přátelé z branže módy, jako jsou zpěvačka Camila Cabello nebo modelky Irina Shayk a Elsa Hosk, vyjádřili svou podporu emotikony srdce a ohně.

Závěr

Rozvodové prsteny Emily Ratajkowski nejsou jen módním trendem, jsou to symboly síly, nezávislosti a osobního růstu. Tyto šperky přinášejí nový pohled na životní proměny a ukazují, že ženy mohou najít krásu a sílu i v situacích, které se mohou zdát bolestné.


Avatar

Noemi

Nejšťastnější jsem, když tvořím, sportuju nebo cestuju. Zajímám se o zdravý a udržitelný životní styl. Móda je pro mě umění - ať už je náš styl konvenční nebo alternativní, vždy nám dává prostor vyjádřit se beze slov. Odlišuje nás a zároveň spojuje, a právě to na módě miluju.