Silvestrovská párty si žádá oslnivé líčení. Buďte za hvězdu večírku díky rafinovanému make-upu

Blížící se poslední den roku 2021 si jistě zaslouží řádný večírek. Určitě jste v tomto roce zažili příjemné i nepříjemné okamžiky, a tak pro jednou hoďte za hlavu všechny nepříjemnosti a užijte si Silvestra. Každá z nás si zaslouží být hvězdou večera, noci i brzkého rána. Máme pro vás tipy na oslnivé líčení, se kterým se vám to hravě podaří.

Není nad klasiku v podobě kouřových stínů

Vystínovaná kombinace hnědé a černé perfektně podtrhne vaši barvu očí. Sluší všem ženám, zejména ale hnědoočkám. Pomocí tohoto mistrovského stínování můžete docílit také opticky větších očí. Tajemství úspěchu spočívá v použití světlého odstínu na vnitřní koutek oka – jak na spodní, tak vrchní část. Nezapomeňte také na použití černé linky, pomocí které vykouzlíte tzv. kočičí oči.

Nebojte se výrazné černé. Kdy jindy být extravagantně nalíčené, než na Silvestra?

Drama queen po celý rok i na Silvestra

Každá žena je občas „drama queen“. Přijměte to s nadhledem a udělejte z toho na Silvestra vaši přednost. Například v podobě drama líčení. Základem je výrazný makeup s použitím bronzeru. Nezapomeňte na úpravu obočí, které jen stačí jen decentně zvýraznit.

Hlavní pozornost přesuňte k líčení očí. Začněte nalíčením stínů v měděném odstínu. Poté přijde na řadu černá oční linka. Pro docílení opravdové drama efektu s ní nijak nešetřete a namalujte ji v širší vrstvě. Na širokou linku totiž nanesete třpytivé gelové oční stíny. Poté černou linkou pouze doupravte místa, kde jste přetáhly, nebo místa, která chcete více zvýraznit.

Pokud se nebojíte vyčnívat z davu, pro tuto příležitost jsou skvělou volbou umělé řasy, které líčení perfektně podtrhnou. Jinak se ale spokojíte také s obyčejnou objemovou řasenkou – nebojte se dát více vrstev! Na rty použijte neutrální nude odstín v matném provedení. Protože třpytivé tady budou hlavě vaše oči!

Tip: Nezapomeňte na šperky! S tímto líčením skvěle vyniknou.

Svěží a romantická v rose gold líčení

Chcete být romantická i na Silvestra? Pak vsaďte na rose gold odstíny. Začněte taktickým maskováním nedokonalostí. K tomuto typu líčení doporučujeme spíše studenější odstín. Poté už svou pozornost přesuňte ke stínům.

Ke zvýraznění oka použijte třpytivý oční stín (nejlépe gelový) v měděném či starorůžovém odstínu. Podobný odstín očních stínů, pouze v matném provedení, poté naneste na zbylou část očního víčka tak, jak jste na to zvyklé. Nakonec si vyberte tmavší odstín růžové či fialové. Pomocí ní vykouzlíte „wow“ efekt.

Třešničkou na dortu je černá oční linka, kterou ještě zvýrazníte zlatavými tóny. Celistvé líčení dokončí řasenka či nalepovací umělé řasy.

Teď jsou na řadě rty! Ty v tomto líčení slaďte s rose gold odstínem očních stínů. Vsaďte na dlouhotrvající matné rtěnky v odstínu starorůžové či broskvové. A teď už vzhůru na oslavy!

Tip: toto líčení ještě více podtrhnete, pokud ho sladíte s odstínem vaší manikúry.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.