Rozhovor s finalistkami Česko-Slovenské Miss #5: Veronika Robotková a Radka Skácelová

Už jen týden zbývá do slavnostního galavečera Česko-Slovenská Miss 2015, který se bude konat 3. 10. 2015 v Parkhotelu Plzeň. Která z 10 finalistek získá titul Česko-Slovenská Miss 2015 ještě nevíme, ale za to víme pár zajímavých informací o finalistkách Veronice Robotkové a Radce Skácelové.

Česko-Slovenská Miss

Veronika Robotková

1. Jak se těšíš na finálový galavečer ČS MISS a z čeho máš největší strach?2 (1)
Těším se moc, ale mám samozřejmě i obavy. Nevím, co od toho očekávat. Největší strach mám asi z volné disciplíny. Vybrala jsem si poměrně těžkou disciplínu, ale budu doufat, že vše proběhne podle mých představ .
2. Máš už za sebou nějaké zkušenosti z modelingu? Láká tě tahle práce?
Ano, nějaké zkušenosti mám.  Je to pro mě práce a zábava v jednom, což je úplně ideální. Poznám plno zajimavých lidí a podívám se na různá místa a jelikož ráda cestuji, tak mě tato práce velice baví.
3. Nosíš ráda boty na podpatku nebo bez podpatku? A proč?
Miluji boty na podpatku, ale nosím ráda obojí. Záleží na tom, při jaké příležitosti. Boty na podpatku nosím častěji, protože se v nich cítím lépe a zdůrazňují ženskost.
4. Sleduješ módu a trendy?
Módu miluji. Je to takový můj koníček. Sleduji různé webové stránky, ale spíše zahraniční, kde je mnoho zajímavých kousků.
25. Jak bys popsala svůj styl oblékání? V čem se cítíš nejlépe?

Můj styl oblékání je spíše elegantní. Ráda nosím odlišné věci. Nemám ráda  klasické rifle, nebo trička. Cítím se nejlépe v šatech, kraťáskách s blůzkou, nebo třeba v  elegantních kalhotách s košilí.

6. Nakupuješ často? Kde nejčastěji a nejraději nakupuješ?
Nakupuji poměrně často. Bydlím v centru Brna a kolem nákupního centra chodím skoro každý den a jen se koukat je opravdu těžké . Jsem takový nákupní maniak. Nepotřebuji drahé značkové oblečení. Ráda chodím do obchodu Zara, Mohito, nebo H&M.
7. Čím si myslíš, že bys mohla diváky a porotu oslnit?
To nedokážu říct. Určitě budou pro porotu velice zajimavé volné  disciplíny. Každému se líbí něco jiného, takže těžko posoudit. Já se budu snažit vše zvládnout a hlavně zůstanu svá .

Radka Skácelová

1. Jak se těšíš na finálový galavečer ČS MISS a z čeho máš největší strach?4

Přiznám se, že dříve jsem pár pochybností měla, taková ta obava že něco pokazím, že budu v křeči, ale od začátku soutěže se mi podařilo dostat tak nějak do vnitřního klidu a finálový večer si hodlám jen a jen užívat, i kdybych skončila desátá .

2. Máš už za sebou nějaké zkušenosti z modelingu? Láká tě tahle práce?

Pár zkušeností by tu bylo . Už v deseti letech mě k tomu přivedla máma, tehdy jsem chodila za děti večerní přehlídky (dětská móda, družičkovské šatičky atd.). V době, kdy jsem neměla proporce ani dětské, ani dospělé, jsem měla pauzu, ale pak jsem navázala spolupráci a větší agenturou v Brně a Praze a věnovala se modelingu dál. A právě díky tomu pozvolnému průběhu si myslím, že mi z modelingu nikdy nic nenalezlo tak říkajíc do hlavy, stojím nohama na zemi. Ty větší show jako je např. celovečerní přehlídka prádla Top Secret, Prague Fashion Week, DesignBlok F.W., to jsou takové ty třešničky. Ale užívám si defacto každou jednu akci, ať už jde o větší show, focení, nebo něco menšího, baví mě i jezdit jako modelka okruhy pro DUCATI na Moto GP, práce pro ŠKODA na Rally a autosalonech taky super, neb motorsport miluji. Baví mě i to cestování, kdy se vždy domluví nějaké auto a celej babinec pak frčí na přehlídku třeba do Německa či Rakouska . A samozřejmě nejraději řídím já 😀 … Takže ano, práce je to příjemná a jsem vděčná za to co mi bylo shůry dáno, že se jí mohu věnovat.

3. Nosíš ráda boty na podpatku nebo bez podpatku? A proč?

Určitě nosím ráda obojí! Ničeho nesmí být příliš…jakmile delší dobu chodím v nízkých botách, už už mám chuť nahodit nějaké highheels a opačně . Ale vzhledem k tomu, že v branži si vysokých bot užívám až až, tak je realitou víc ta první možnost. :)) Na společenské akce, např. večerní, s dress code, ale volím vyšší boty vždy!

4. Sleduješ módu a trendy?

Určitě ano, když je chvilka čas, ráda projíždím aktuální přehlídky nových kolekcí světových dómů, sleduji kampaně, ale i díky lidem kolem sebe mám možnost sledovat, co se kde jak vypíchne . Mám i vystudovanou oděvní školu, kde se na tvůrčí činnost kladl docela důraz a neslo nám to ovoce po všemožných republikových i zahraničních soutěžích. Takže móda mě určitě zajímá…

 

4 (1)5. Jak bys popsala svůj styl oblékání? V čem se cítíš nejlépe?

V současné době jsem na sobě vypozorovala, že se vracím hodně k černé, kterou jsem před 3 lety úspěšně nahradila béžovou, bílou a pestrými barvami. Vesměs si držím od ZŠ takový svůj smart casual, ale ráda jej okořením něčím výstřednějším, nebo přiléhavějším.

Mám ráda pohodlné, plandavé věci, kalhoty s páskem, přiléhavý top, vysoké/nízké boty, sako, svetr, křivák. Ale jsem narozená jako štír v roce draka, tak se s radostí vytuním trochu víc, abych se líbila i tomu mužskému oku . Rozhodně jsou pro mě důležité barvy, kombinace barev a doplňků, víc než třeba cena oblečení. I když se za kvalitu holt platí…

6. Nakupuješ často? Kde nejčastěji a nejraději nakupuješ?

Nejraději se domluvím s kamarády, nebo partnerem a sjedem na velké nákupy např. do Německa, nebo Rakouska. Mám ráda kvalitní materiály i zpracování, ale příčí se mi v hrdle české ceny. Takže jednou, dvakrát za rok větší nákup a pak už jen nějaké nutnosti v Praze. Taky čím dál víc nakupuji přes internet, zrovna nedávno jsem si objednávala kopačky na americký fotbal a rukavice až z USA , taky dobrá věc.

 

7. Čím si myslíš, že bys mohla diváky a porotu oslnit?

Teď jsem se trochu pousmála, protože to v tuto chvíli opravdu nevím , doufám, že se před finále dlouze a kvalitně vyspím, že budu klidná a uvolněná. Ale obecně se o mně říká, že jsem docela bezprostřední, přátelská duše se srdcem na dlani. A do finále zkusím ještě trošku vypilovat postavičku, ať při promenádě v plavkách nemusím běhat s pytlíkem na hlavě :))).


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!