PRIMARK míří na Slovensko

Irský řetězec s dostupnou módou PRIMARK, který si mnoho z nás oblíbilo zejména díky velmi nízkým cenám, míří také na Slovensko. Před časem jsme zveřejnili novinku, že PRIMARK otevře svůj první kamenný obchod v Praze v květnu 2020 a nyní vyšla na veřejnost informace, že ani naši slovenští bratři nebudou o svůj „vlastní“ PRIMARK ochuzeni. Budou si však muset o trochu déle počkat.

Kde bude PRIMARK obchod otevřen?

Dle dostupných informací již došlo k podepsání nájemní smlouvy, a tak se Slováci mohou těšit na levnou módu Primark v prostorách nákupního centra EUROVEA v Bratislavě – na levém břehu Dunaje. Primark dostane k dispozici pro svůj provoz rovnou dvě patra a rovných 3660 metrů čtverečných.

Kdy dojde k otevření PRIMARK obchodu v Bratislavě?

Bratislava si na otevření svého Primarku bude muset počkat až do roku 2022.

„Eurovea je pro obyvatele Bratislavy důležitou nákupní i společenskou destinací a těšíme se, že již brzy nabídneme zákazníkům také úžasnou módu značky Primark. Primark hledal delší dobu vhodné prostory pro svůj první obchod na Slovensku a nyní jsme opravdu šťastní, že svůj první obchod na Slovensku otevřeme v tomto etablovaném moderním obchodním centru.“

Pověděl pro Denník N Jose Luis Martinez de Larramendi, maloobchodní řiditel Primarku.

PRIMARK útočí na východní Evropu

Primarku se strategie levné módy jednoznačně vyplácí. Primark nastavil tak laciné ceny, že ani řetězce jako jsou H&M, ZARA nebo C&A nejsou schopny těmto cenám konkurovat a i proto Primark rozšiřuje svou působnost dále na východ Evropy. V roce 2019 slavnostně otevřel svou první pobočku ve slovinské Ljublani a v roce 2020 se chystá otevření v Praze (Květinový dům na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice) a v polské Varšavě.

Foto: Wikipedia, Flickr.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!