Být plus-size je in. Neschovávejte své ženské tvary – inspirujte se korpulentními modelkami!

Už dávno neplatí, že modelky musí mít míry 90-60-90, ani předsudky, že nejvíce sexy jsou štíhlé ženy s úzkým vosím pasem. Stále větší pozornost získávají plus size modelky, které jsou, především díky sociálním sítím, vzorem mnohých žen s kily navíc. Inspirujte se těmito plus size kráskami, které přebírají vládu nad pomyslným módní trůnem.

Ashley Alexiss

Na Instagramu tuto plus size modelku sleduje přes 2,2 milionu lidí. Především díky svému profilu a působení na Instagramu získává tato 30letá plus size modelka největší pozornost. Podle Ashley má mít každá žena pořádné ženské křivky. Ona je bezesporu má. Se svým tělem slaví úspěch po celém světe. Fotila například pro Playboy, Maxim nebo Elle.

Kate Wasley

Přirozená ženská krása podtržená milým a upřímným úsměvem plus size australské modelky Kate Wasley má velkou základnu fanoušků. Kate není pouze modelka, je také aktivistka, která bojuje proti problémům s příjmem potravy a snaží se všem ženám dokázat, že přijmout samu sebe se všemi nedostatky, je základ úspěchu. A v tom se rozhodně nemýlí! Souhlasíte?

Barbie Ferreira

Pozornost médií a módního světa získala už v roce 2014. Nyní patří tato 26letá modelka mezi nejvlivnější plus size krásky současné doby. Spolupracuje s módními značkami jako Adidas, H&M, Asos nebo Forever 21. Minulý rok slavila velký úspěch, když se objevila na titulní straně časopisu Cosmopolitan. Boduje ale také v hereckém světě. Vidět jí můžete například v road komedii Netěhotná, kterou vysílá HBO Max.

Všechny tyto plus size modelky jen dokazují, že číslo na váze vůbec nic neznamená. Důležité je, jak se cítíte. A je jedno, kolik máte kilogramů.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.