Plážový styl: Nejnovější trendy pro letní dovolenou

women's teal sport bra and panties

Letní dovolená je časem, kdy si každý z nás užívá sluníčka, vodních radovánek a relaxace na pláži. Ať už se chystáte do oblíbené Itálie, Chorvatska, případně pokud razíte za exotikou, je důležité nepodcenit správný plážový styl. Protože vypadat trendy a cítit se pohodlně jde ruku v ruce! Podívejte se na nejnovější trendy, které určují letošní plážovou módu.

Jedním z největších módních hitů letošního léta jsou vícevrstvé plavky. Tyto plavky se skládají z několika vrstev látky, které vytvářejí zajímavý a originální vzhled. Vícevrstvé plavky jsou perfektní volbou pro ty, kteří chtějí skrýt nějaké ty drobné nedostatky na svém těle a zároveň vypadat stylově. Zkuste se podívat po plavkách ve svěžích barvách, jako jsou žlutá, korálová nebo tyrkysová, které jsou letos velmi populární.

woman in black and white floral bikini wearing black sunglasses
Foto: Unsplash

Další trend, který si letos získal velkou popularitu, jsou plavky s výstřihem na boku. Tyto plavky jsou nádherně odvážné a zároveň sexy. Výstřih na boku je skvělou alternativou ke klasickému výstřihu na přední části plavek. Jestliže máte pěkně tónované boky, je toto to pravé pro vás. Na trhu je spousta různých stylů a barev, takže si jistě vyberete ty pravé.

Pokud jde o plavecké doplňky, jedním z největších hitů jsou letos plážové klobouky. Plážové klobouky nejenže chrání vaši hlavu před slunečními paprsky, ale také dodávají vašemu outfitu na pláži styl a eleganci. Trendy jsou klobouky ve velkém slámovém stylu s barevnými stuhami či šátky, které lze jednoduše přepnout pod bradou. Navíc se vám klobouk bude hodit nejen na pláž, ale i při procházkách po městě či na výlety v přírodě.

Aby byl váš plážový styl opravdu trendy, nezapomeňte na plavkové tašky. Letos jsou velmi populární plavkové tašky zdobené střapci, flitry nebo květinovými vzory. Zkuste sehnat takovou tašku, která bude ladit s vašimi plavkami, ať už barvou nebo vzorem. A nezapomeňte, že plavková taška by měla být dostatečně velká, abyste se v ní vlezli všechny potřebné plážové doplňky, jako jsou opalovací krémy, ručník a sluneční brýle.

Plážový styl je letos opravdu různorodý a tak si každý najde tu pravou kombinaci právě pro sebe. Nebojte se experimentovat s různými styly a barevnými kombinacemi. Hlavním pravidlem by měla být především pohodlnost.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.