Letní trendy plavky pro plnoštíhlé oslavují přednosti baculek, které mohou štíhlé ženy jen závidět

Léto je tu konečně s námi. Po letošním poměrně chladném jaru je počasí atakující letní teploty příjemnou a vítanou změnou, co říkáte? Zároveň nastává čas i na dovolené u moře, což znamená jediné – plavková sezóna je slavnostně zahájena! My pro vás máme tipy na letní trendy plavky, které budou nejvíce slušet boubelkám.

Být sama sebou je největší módní trend

Všimly jste si toho? Móda konečně přišla k rozumu a už se nepreferují jen modelky, které mají míry 90-60-90. Největším módním trendem, a to především v posledních letech, je být sama sebou. I když vás zdobí pár kilogramů navíc, celulitida, nebo strie, módní kousky vám budou slušet stejně, jako jakékoliv jiné ženě. A přesně na to vsadil například oblíbený módní řetězec H&M, který předvedl úžasnou kolekci plavek pro plnoštíhlé.

Značka H&M ovšem není jediná, která oslavuje krásu, která se skrývá v různorodosti našich těl. Britský online řetězec ASOS propaguje plus size módu už několik let a ani letošek není výjimkou:

Horkým favoritem módních trendů je vyšší pas a sexy poutavý vršek

Možná jste sice boubelka, to ale neznamená, že musíte nosit pouze basic černé jednodílné plavky. Takový zvyk už je dávno pasé. Nebojte se vyčnívat a buďte sexy. Vsaďte na kalhotkové plavky s vyšším pasem, které schovají povislé bříško a perfektně zvýrazní vaši postavu.

Mít pár kilo navíc má i své výhody – máte velká prsa, což je vaše největší přednost, která si zaslouží svou pozornost a kterou vám spousta štíhlých žen může jen závidět. Vrchní část plavek proto bude i pro vás svěží změnou. Trendy jsou totiž originálně střižené plavky s vykrojením na jedno rameno.

Andělsky bílá jako must have kousek

Pamatujete na rady stylistů, které všem plnoštíhlým kráskám radili, aby se obloukem vyhýbaly bílé? Pak na ně rychle zapomeňte! Nastal čas na změnu. Se správným střihem plavek je bílá na léto jako stvořená. Perfektně v ní totiž vynikne vaše letní opálení. Co říkáte?