Před pár týdny nás všechny zasáhla nepříjemná zpráva o smrti módního návrháře Karla Lagerfelda. Ještě před svým odchodem ale Karl stihl požádat o spolupráci známou americkou influencerku a podnikatelku Olivii Palermo, o které celý módní svět ví, že  má opravdu výjimečný vkus a styl. 

Podzimní kolekce roku 2019

Kolaborace Olivie Palermo a Karla Lagerfelda se bude týkat podzimní kolekce 2019. V kamenných i online obchodech se objeví už v červnu a rozhodně se máme na co těšit. Olivie je známá svým jedinečným vkusem a právě proto ji Karl vyzval, aby se podílela na tvorbě podzimní kolekce pro tento rok.

Karl Lagerfeld styled by Olivia Palermo

Toto označení ponesou kousky ze zmiňované kolekce. Samotná módní ikona, která má italské předky a spolupracovala mimo jiné s časopisem Vogue, se podílela především na stylingu jednotlivých kousků. Pět kousků jí daly trochu více práce, protože je dokonce spolunavrhuje.

View this post on Instagram

Can't wait to show you what we've been working on.

A post shared by Olivia Palermo (@oliviapalermo) on

Palermo je oblíbená na sociálních sítích

Olivia Palermo není pouze podnikatelkou. Svým vytříbeným vkusem a smyslem pro detail si získala oblibu u fanoušků po celém světě. Patří mezi největší influencery sociálních sítí a její obliba stále roste. Dá se tak předpokládat, že kolaborace se značkou Karl Lagerfeld upoutá velkou pozornost.

Nemůžeme se dočkat,až bude nová kolekce k dispozici, co vy?

Foto: Instagram.com/oliviapalermo, facebook.com/karllagerfeld.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze