Jak moc se změnil styl Disney hvězdy? Z Miley Cyrus už je zase rebelka

Zpěvačku a herečku Miley Cyrus známe všichni zejména z dob slavného seriálu Hannan Montana. Z Miley Cyrus se v dospívání stala zpěvačka, která se nebojí extravagantních kostýmů. Po pár letech následovala opět éra „dospěla jsem v dámu“. Což zpěvačce nevydrželo moc dlouho. Pojďte se s námi podívat, jak se vyvíjel její osobitý styl.

Dospívání zastíněné hereckou rolí

Dětství a dospívání herečky Miley Cyrus bylo zastíněné její největší rolí Hannah Montana. Miley toužila celému světu dokázat, že už není tou sladkou a nevinnou dívkou, kterou bývala. Proto začala její éra rebelství a velmi extravagantních a odvážných kostýmů nejen na hudebních vystoupeních, ale i společenských akcích.

Foto: Shutterstock

Cyrus ovlivněná vztahem s Hemsworthem

Poznali se při natáčení filmu Poslední píseň a vznikla epická láska, se kterou to nakonec dotáhli až k oltáři. Předtím je ale čekala cesta vzestupů a pádů a nekonečných rozchodů. Jeden rozchod se zpěvačkou zamával natolik, že se smutek rozhodla řešit razantní změnou image.

Miley se nechala nakrátko ostříhat, přišla k výraznému líčení a zběsile pokračovala jízdou, mnohdy až nevhodným, odíváním na veřejnosti.

Foto: Shutterstock

Velký návrat k Hemsworthovi udělal z Miley dámu

Před čtyřmi lety se začalo spekulovat o velkém návratu Miley Cyrus a herce Liama Hemswortha. Spolu s tím se začal razantně „umírňovat“ styl Miley. Nechala si opět narůst dlouhé vlasy, které navíc přestala barvit a nosila výrazné ombré.

Zpěvačka a herečka na sobě začala více pracovat. Svou vášeň našla v józe, trávila mnoho času v přírodě, ve svém domě na Malibu a se svou rodinou. Přišel song a následně videoklip „Younger Now“, ve kterém představila Miley své nové já – dospělé a vyzrálé.

Cyrus se na veřejnosti opět začala ukazovat po boku svého přítele Hemswortha. Její styl se změnil ve velmi elegantní, vkusný a stylový. Na společenských akcích si často oblékala šaty delšího střihu v nijak výrazných barvách, kterých si v předchozích letech užila naplno.

Videoklip, ve kterém zazářil Chanel

Manželství Cyrus a herce Hemswortha trvalo pouhý rok a poté následoval konečný rozchod. Každý byl zvědavý, jakou image Miley Cyrus předvede tentokrát. O pár měsíců později přišla nová image, která trvá dodnes.

Cyrus představila svou novou písničku Midnight Sky. Ve svém videoklipu mnohé překvapil nejen opět krátký střih vlasů a tématika osmdesátých let, ale i kostýmy. Zpěvačka se netají svou láskou k módní značce Chanel, což dala jasně najevo právě v tomto videoklipu, kde si Chanel kousků nemůžete nevšimnout.

Miley jako neřízená střela, ale milovnice luxusních značek

Móda osmdesátých let zpěvačce skvěle padne. Její outfity jsou nadále velmi extravagantní, ale mnohdy překvapí vkusnými elegantními doplňky. Mezi oblíbené značky zpěvačky patří nejen výše zmíněný Chanel, ale ráda oblékne také Gucci nebo Balenciaga.

Ačkoliv se styl zpěvačky ještě do budoucna jistě změní, jedno módní pravidlo ale Miley Cyrus pravděpodobně už zůstane napořád: čím originálnější, tím lepší.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.