GUCCI

Gucci patří k nejznámějším luxusním módním značkám na světě. Řadí se také mezi značky nejžádanější. Gucci se specializuje zejména na výrobu kožených kabelek, parfémů, či obuvi.

Historie Gucci

Proslulá oděvní značka Gucci se zrodila v Itálii v roce 1921. Zakladatelem značky byl docela obyčejný člověk jménem Guccio Gucci. Mimo jiné velký milovník koní. Gucci se zpočátku specializovala na výrobu vybavení pro koně, avšak později se pustila i do módních doplňků, především kabelek, díky níž se opravdu proslavila.

První velké úspěchy na módním poli zaznamenala značka v domovské Itálii. V roce 1971 začala firma spolupracovat také s americkou automobilovou společností AMC, pro kterou vyráběla luxusní potahy, kožená sedadla a doplňky do interiéru. V pozdějších letech se k dalším spolupracujícím automobilkách přidal i Cadillac nebo Fiat.

Styl značky Gucci

Módní značka Gucci si zakládá na lehkosti, jednoduchosti (v té je přeci krása) a je známá též nepřehlédnutelnými vzory a také třpytu, kterého se nedá nevšimnout. Mezi velké milovníky této značky patřila britská herečka Audrey Hepburn nebo americká herečka a monacká kněžna Grace Kelly.

Kde koupit Gucci v Česku? Buď online nebo v Pařížské

Pokud byste měli zájem o zakoupení některých kožených výrobků, máte určitě možnost, ať už na internetu či v Praze. Praha je jediným městem v České republice, která se může tímto kamenným obchodem pyšnit. Obchod nechal vybudovat bývalá šéf značky Mark Lee v roce 2008 v Pařížské ulici, kde najdete i mnoho jiných významných luxusních oděvních značek, například Louis Vuitton, Fendi, Prada a mnoho dalších.

GUCCI - Nejnovější zprávy a novinky: