Ať už se letos k moři chystáte či nikoliv, trendy letní plážové šaty můžete s velkou grácií vytáhnout i v naší krásné české kotlině. Letní plážové šaty pro sezónu 2020 vycházejí z několika základních střihů, jejichž trendy si dnes představíme.

Vsaďte na lehoučkou tuniku

Ideální svrchní oděv na pláž je jednoznačně tunika. Tuniku jednoduše přehodíte přes plavky a můžete vyrazit na večeři do blízké restaurace či na drink k plážovému baru. Lehký materiál a kratší vzdušný střih zajistí pohodlí i volnost. Tuniku můžete také snadno sbalit do plážové tašky – nezabírá totiž skoro žádné místo. Jedná se proto o ideální kousek právě k moři či kamkoliv jinam na koupaliště.

Bavlněné šaty na ramínka patří k létu

Vejdou se do každého kufru. Slušivé budou k pantoflím, sandálům i k teniskám. S letními lodičkami však udělají parádu i na večírku. V příjemné bavlně se budete cítit skvěle, i když teploty vystoupají do tropických výšin. A ramínka? Která z nás je nemiluje? Špagetová si můžeme dovolit nejčastěji tehdy, můžeme-li se pyšnit štíhlou postavou. Pokud ovšem máte pár kilogramů navíc, nezoufejte. Postačí když zvolíte silnější ramínka a dosáhnete i tak hravě kýženého svěžího letního outfitu.

Lehoučké letní šaty ve stylu ani oblečená, ani nahá z vás udělají femme fatale

Nebojte se ani syntetických materiálů. Lehoučké letní šaty z hedvábí, mušelínu, ze šifonu, krajky i z běžného polyesteru nejsou ničím, v čem byste se v létě cítila nekomfortně. Naopak. Mnohdy je v podobných šatech méně teplo než v klasické bavlně. Vzdušné látky profukuje vítr a máme pocit, jako bychom si pořídily šaty s klimatizací.

S těmito kousky letos uděláte na pláži velkou parádu – ať už se chystáte k moři či nikoliv.

Foto: Farfetch.com, ASOS, H&M, Forever21, Shutterstock.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments