Kolekce Georges Hobeika podzim-zima 2021/2022 je plná pestrobarevných odstínů

Pokud chcete, aby s vámi letní sluníčko zůstalo i na podzim a celou zimu, podívejte se na módní přehlídku libanonského módního návrháře Georges Hobeika, která je plná svěžích a hravých pestrobarevných odstínů. Po shlédnutí nebudete věřit tomu, že se jedná o kolekci pro podzim-zimu 2021/2022.

Vycházející hvězda „high fashion“ scény – Hobeika

Georgesova maminka byla švadlena. Právě díky ní našel zalíbení v módě a návrhářství. V nelehkých dobách libanonské občanské války se mu podařilo vycestovat do Paříže, kde si šel pevně za svým snem. Chtěl se naplno věnovat módě a zároveň přinést lepší budoucnost nejen sobě, ale i celé své rodině v Libanonu. Georges Hobeika pracoval jako stážista pro mnohé módní značky, jako příklad uveďme Chanel. Nasbíral cenné zkušenosti, díky kterým si po návratů domů založil se svým týmem značku, která nese jeho jméno – Georges Hobeika. Jsme si jisti, že o této značce ještě uslyšíme.

Inspirace v minulosti

Přesto, že v reálném životě se pro zachování pevného duševního zdraví snažíme nechávat minulost minulostí, v módních trendech je tomu právě naopak. Není proto překvapením, že při navrhování nové kolekce podzim-zima 2021/2022 Hobeika pomyslně cestoval zpátky v čase a to rovnou do šedesátých let, kdy móda jako celek zažívala velký boom. V kolekci najdete mnoho prvků, které v tehdejší době dominovaly, jako například květiny nebo výrazné volánky.

Extravagantní modely předurčené k úspěchu

George Hobeika se rozhodně nedržel zpátky. Každý model z nové kolekce je výrazný až extravagantní. Velký prostor v kolekci mají výrazné flitry a geometrické tvary. S těmito modely se každá nositelka stane nepřehlédnutelnou.

Překvapením byly svatební šaty

Velkým překvapením kolekce byly svatební šaty. Módní návrhář Hobeika miluje dokonalé řemeslné zpracování, což se v plné míře odráží právě na svatebních šatech, které na své módní přehlídce představil. Všimněte si zajímavých jemných výšivek. Takové šaty jsou jako stvořené pro nevěsty, které chtějí mít naprosto unikátní kousek, na který nikdo dlouhé roky nezapomene.

V kolekci se objevily transparentní prvky

Mezi módní trendy v posledních sezónách patří transparentní prvky. Ať už na oblečení, nebo módních doplňcích, transparentnost se objevuje všude. Jinak tomu není ani v kolekci podzim-zima 2021/2022 módního návrháře Georgese Hobeiky. V modelech tento trend využívá velmi skromně, aby docílil sofistikovanosti a jednoduché ženské krásy. Povedlo se mu to?