Jednodílné plavky pro dokonalé i kypré míry: jaké trendy unosíte ještě během letošního léta?

Léto je sice již za polovinou, ale počasí nám ještě docela přeje. A když prší, stále se můžeme jít zchladit do krytého bazénu. Ty šťastnější z nás odjedou do exotiky, protože u moře je v tuhle dobu pořád krásně a příjemně teplo. Nejste zrovna fanynky dvoudílných plavek? Nevadí! V dnešním článku se totiž zaměříme na ty jednodílné, které se opět dostávají na výsluní!

Jednodílné plavky nejsou out!

V mnoha lidech je zakořeněna představa, že jednodílným plavkám už dávno odzvonilo. Některé jsou dokonce toho názoru, že jednodílné plavky nosí pouze ženy, které nejsou spokojené se svou postavou a za jeden kus látky chtějí schovat všechny nedostatky. A pak jsou tu tací, kteří si myslí, že jednodílné plavky jsou jednoznačně out.

Nic z toho ale není pravda. Jednodílné plavky sice byly jednoho času lehce utlačované populárními bikinami, nicméně ani tehdy úplně nevymizely ze scény. Stále totiž tiše v pozadí čekaly na správnou příležitost, kdy se opět dostanou na přední příčky. A víte co? Ta správná příležitost přišla právě letošní léto!

Pestrý výběr nadchne štíhlé i boubelky!

Když se řekne jednodílné plavky, možná i vám v hlavě už tak nějak automaticky naskočí představa jednobarevného kusu látky na širší ramínka. Je pravda, že takhle jednodílné plavky možná vypadaly kdysi, jenže v současné sobě je opravdu z čeho vybírat.

Plavky tak mohou mít opravdu mnoho podob, liší se i svými střihy. Některé plavky mají ramínka širší, jiné špagetové a některé jsou úplně bez ramínek. Některé jednodílné plavky vás nadchnou svým vzorem, jiné naopak okouzlí výraznou barvou nebo barevnou kombinací. V rozmanité nabídce si dokáže vybrat úplně každá, a to jak žena s postavou modelky, tak i žena s kyprými tvary.

Pro jaké byste se rozhodli vy?

Jaké jednodílné plavky by si získaly vaši pozornost? Byly by to plavky s krásným vzorem? Plavky na ramínka nebo bez ramínek? Obyčejného střihu nebo vykrojené třeba na bříšku? Mrkněte se na můj výběr a klidně mi dejte vědět, jaký model by vyhrál právě u vás!

Foto: Pixabay.com, ASOS, H&M.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.