H&M E-shop

H&M logo

Oblíbený švédský řetězec s módou H&M nabízí internetový obchod i pro české zákazníky. H&M e-shop patří k nejnavštěvovanějším a nejoblíbenějším módním e-shopům na českém trhu. Jaké jsou zkušenosti s H&M eshopem v českém prostředí?

H&M e-shop
Foto: H&M e-shop

Jak nakupovat na H&M e-shopu

H&M nabízí pro český trh intuitivní e-shop, díky kterému máte na pár kliknutí možnost nakoupit si tisíce módních kousků této švédské značky, která se od svého založení v roce 1947 rozrostla v jednu z předních světových módních společností.

Oblečení lze na eshopu zakoupit v hlavních kategoriích:

 • Muži
 • Ženy
 • Děti
 • H&M Home
 • Sleva
 • Udržitelnost

Kategorie jsou dále strukturované na jednotlivé prvky šatníku. Nechybí filtrace dle barvy, vzorů, rozměrů, materiálů a dalších základních prvků.

Bytové doplňky H&M jsou k zakoupení i na e-shopu
H&M bytové doplňky, Foto: H&M

H&M AKCE / SLEVY / VÝPRODEJE

H&M, druhý největší prodejce módy na světě (na první příčce je společnost Inditex, mezi jejíž značky patří například ZARA, Bershka nebo Pull & Bear), velmi často láká zákazníky na oblíbené slevy a zlevněné akce

✅ Top tipy do 599 Kč

Oblíbená akce TOP Tipy do 599 Kč nabízí výběr populárních kousků jak pro muže, tak pro ženy, které zakoupíte za atraktiní cenu do 599 Kč. Hledáte-li zajímavé kousky, za které nezaplatíte přemrštěné ceny, zamiřte do této výhodné sekce.

✅ Uvítací nabídka: sleva 10 % !

Uvítací nabídka se slevou 10 % je určená pouze pro nové členy věrnostního programu značky H&M. Členství v H&M partnerském programu je plně digitální – v H&M aplikaci. Sleva 10 % na nákup je kombinovatelná s dopravou zdarma u objednávek nad 800 Kč. Nabídka 10% slevy není jedinou výhodou členství ve věrnostním programu H&M.

✅ Výhodné balení od 249 Kč

Zvýhodněná balení základních módních kousků za ceny od 249 Kč řeší běžné strasti našeho způsobu konzumace módy. Oblíbená jsou například basic trička v základních barevných kombinacích, podobně je tomu například s ponožkami a dalším spodním prádlem. Kdo potřebuje rychle zakoupit základní prvky šatníku, výhodná balení od 249 Kč jistě ocení.

Věrnostní program

Jak se stát členem věrnostního programu? Stačí si stáhnout H&M aplikaci pro Android či iPhone. Pro členy věrnostního programu H&M je připravena

 • uvítací akce s 10% slevou na nákup
 • doprava zdarma při objednávce nad 800 Kč
 • přednostní přístup ke slevám
 • speciální akce
 • narozeninová nabídka
 • body za uskutečněné nákupy a za recenze zakoupeného zboží, které je možné vkládat online; body lze při určité výši uplatnit při nákupu

Platební metody

H&M eshop nabízí platbu na dobírku a nebo platbu online kartou. Platba na dobírku je ovšem umožněna pouze registrovaným zákazníkům! E-shop také uvádí, že při převzetí zboží je doporučeno mít připravenou částku přesně. Za dobírku tedy není možné kurýrovi zaplatit kartou, což u konkurence ovšem bývá umožněno.

Pozor! Pokud bude objednávka rozdělena do více balíků, je nutné kurýrovi v případě platby na dobírku zaplatit přesně každý balík zvlášť! Více informací: https://www2.hm.com/cs_cz/customer-service/payments-info.html.

Možnosti doručení, cena poštovného, doprava

Doručovatel jak v případě platby předem kartou, tak v případě dobírky, je společnost DPD CZ s.r.o. (dříve Geis Parcel CZ). Při objednávce je účtován poplatek 129 Kč. Doprava zdarma je možná pouze pro zákazníky registrované v partnerském programu, přičemž minimální výše objednávky je 800 Kč. Neexistuje tak možnost doručení zdarma pro neregistrované zákazníky.

Doba doručení zásilky

Společnost deklaruje doručení zboží z e-shopu do dvou až tří dnů od objednání. O průběhu jsou zákazníci informování emailem.

Reklamace, vrácení

Vrácení zboží je kvůli koronavirové pandemii prodlouženo z 30 na 100 dní od doručení zboží. Vrácení zdarma je možné pro všechny členy věrnostního programu.

DPD
Foto: DPD

Jak vrátit zboží?

Pro vrácení zboží je nutné vyplnit tento formulář: https://www.return-my-parcel.com/DPD-CZ/HM a k němu také formulář pro vrácení, který najdete buď v obdržené zásilce, nebo také zde: https://www2.hm.com/content/dam/Customer-Service/returns-note/20180223_CS_CZ_Return%20Form.pdf. Zboží si vyzvedne kurýr DPD a zboží dopraví do centrálního skladu H&M. Vrácení touto formou je zdarma.

Druhou možností je zboží odeslat na vlastní náklady vámi preferovaným dopravcem na adresu:

H&M Hennes & Mauritz Logistic SP z.o.o. / ARVATO
Logistics Park Sosnowiec – Pienki
ul. Przemysłowa 12
95-010 Sosnowiec / Stryków
Poland

V případě platby kartou, bude částka vrácena zpět na tutéž kartu. Pokud byla objednávka hrazena na dobírku, peníze budou odeslány na bankovní účet, který je nutné vyplnit v sekci „Nastavení platby“ ve vašem H&M profilu.

Zákaznický servis

Dostupnost

Po – Pá: 8:00 – 21:00
So – Ne: 09:00 – 17:00
St. svátky: 09:00 – 17:00

Kontakty

email: zakaznickyservis.cz@hm.com

telefon: 800 040 464 (zdarma)

Odpověď na písemnou zprávu dostanete zpravidla nejpozději do 24 hodin.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.