H&M a David Beckham: Moderní nezbytnosti

David Beckham a společnost H&M představili novou kolekci s názvem H&M moderní nezbytnosti podle Davida Beckhama. V reklamní kampani můžeme spolu s Davidem vidět i amerického komika Kevina Harta… Asi proto, aby lidé viděli, že oblečení H&M sluší i ostatním – ne jen Davidovi.

H&M se v posledních letech velmi rádo stylizuje do té firmy, která se nebojí vtipných reklamních kampaní. Minulý rok to byl David pobíhající ve vilové čtvrti v LA pouze ve spodním prádle, dnes je to David se svým o dvě hlavy menším dvojníkem tmavé pleti.

https://youtu.be/76n2Rtm3tsw

David Beckham jako filmový herec kariéru pravděpodobně neudělá, jako tvář značky H&M však funguje skvělě. Moderní nezbytnosti Davida Beckhama můžete již nakupovat online na H&M e-shopu.

Jak vypadají moderní nezbytnosti Davida Beckhama?

Dost dobře… Co se týče oblečení, zajímavé je, že většina kusů je ušita z vlněné směsi.

hm-modern-essentials-selected-by-david-beckham-autumn-fashion-2015-02

hm-modern-essentials-selected-by-david-beckham-autumn-fashion-2015-03hm-modern-essentials-selected-by-david-beckham-autumn-fashion-2015-04hm-modern-essentials-selected-by-david-beckham-autumn-fashion-2015-05hm-modern-essentials-selected-by-david-beckham-autumn-fashion-2015-06hm-modern-essentials-selected-by-david-beckham-autumn-fashion-2015-07

Celou kolekci David Beckham: moderní nezbytnosti najdete na HM.com.


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!