Bez festivalů si neumíme představit léto. Zahraniční festivalová módní inspirace nás nesmírně baví i letos. Kromě hudby je na světových festivalech skvělá i móda. Které outfity se nosí na nejznámějších festivalech, jako jsou třeba Coachella nebo Lollapalooza? Inpirujte se!

Na našich festivalech jsme zvyklí na plavky, džínové bundy, třásně a podobně. Móda je ale přece tolik rozmanitá, tak proč toho nevyužít i u nás?

Počasí rozhoduje o outfitu

Nejdůležitějším faktorem pro volbu outfitu je samozřejmě počasí. Bílé maxi šaty v deštivém počasí a blátě nebudou to pravé ořechové, proto si raději zabalte více oblečení. Pro případ deštivého počasí se nebojte přibalit si do batohu výstřední pláštěnku, uvidíte jak vám ji budou všichni závidět.

Využijte také síly třpytu a sáhněte po nápaditém a výrazném náhrdelníku nebo po náramcích. K obyčejnému tílku a šortkám se perfektně hodí náramky, které si můžete dát na celou ruku, a to až po paži! Zní to zvláštně, ale ano, je to tak. Také se nebojte třpytivých kamínků a prstýnků, kterými opět nemusíte šetřit.

Pokud nejste typ ženy, která má ráda výstřednost, obujte rockové boty. Nejsou tak výrazné, ale k něžným šatům jsou perfektní. A navíc se hodí i do deště! Můžete je v chladnějších pozdních hodinách kombinovat například s koženou nebo džínovou bundou.

Průhledný top nebo sukně vypadá famózně. A ještě lépe, pokud tyto kousky dokážete dobře kombinovat. Průhledné kousky kombinujte zásadně s jednoduchým podkladem, např. obyčejným tričkem a šortkami, nebo zajímavou podprsenkou. Pro ozvláštnění můžete přidat zajímavý klobouk!

Máte svůj outfit vymyšlený, ale pořád přemýšlíte, čím ho ještě ozvláštnit? Nebojte se výrazného líčení, kamínků a třpytek. Nasypte si třpytky do vlasů, nalepte blyštivé kamínky nad obočí, na spánky, místo linek, zkrátka kamkoliv vás napadne. Při výrazném líčení ale musíte myslet i na velké teplo, které v létě bývá. Pořiďte si velmi odolný make-up a fixační sprej, aby se váš obličej celý zcela neroztekl.

Foto: Pinterest.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments