Nejpohodlnějším letním outfitem a trendem letošní letní sezóny jsou bezesporu maxi šaty. Tento outfit má několik výhod – sluší každému typu postavy, je jednoduchý, nenáročný na oblékání a navíc maximálně pohodlný. Další výhodou maxi šatů je to, že je můžete nosit prakticky kdykoliv, na jakoukoliv příležitost. Hodí se na svatbu, do práce, na párty, ale i na výlet. Pojďme si říci, jak je nejlépe nosit. 

Hlavní výhody trendu maxi šatů jsme vám už řekli, jenže tím rozhodně nekončíme. Další skvělou věcí na nošení maxi šatů je totiž to, že k nim můžete obout prakticky jakékoliv boty. Ať už máte chuť na vysoké podpatky, nízké baleríny, sandálky, pantofle, žabky nebo tenisky. Zkrátka fantazii se meze nekladou. Takový outfit je prostě sen každé ženy a muži jim mohou akorát závidět.

Maxi šaty jsou tedy pohodlné hned v několika směrech a nosit je můžete pořád, stále a neustále. Když si navíc pořídíte kousek z lehkého, prodyšného materiálu, na těle je prakticky neucítíte, což v tropických třicítkách přijde vhod. Maxi šaty jsou prostě top. Vybírat můžete z nepřeberného množství látek, barev, motivů a střihů. Ať už zvolíte volné, nebo upnuté, pruhované nebo květinové, jednobarevné i pestrobarevné, je to jedno. Důležité je, abyste se v nich cítily dobře.

Co bychom vám ještě doporučili? Doplňky, každý outfit nabývá na originalitě, doladíte-li ho originálními doplňky. Například džískou s ohrnutými rukávy, slaměným kloboučkem, expresivními šperky nebo originální kabelkou. Na to je třeba myslet.

Zdroj: Pinterest.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments