O tom, že letošní barvou podle Pantone Color institute je odstín Ultra Violet, jsme vás už informovali. To jsme ale ještě netušili, jak moc se tento barevný odstín promítne také do vlasových trendů. Věřte tomu nebo ne, odstín Ultra Violet je horkým kandidátem na top barvu vlasů letošního roku! 

Extravagance na denním pořádku

Extravagance na denním pořádku. Od výrazného ombre, kdy byl trendy kontrast dvou barev, se přešlo k jemnějšímu způsobu tónování tzv. balayage. Oba tyto způsoby barvení jsou in nadále. V podstatě se jen střídají barvy, které použít, aby celkový výsledek byl vkusný, ale především originální. A to je v současné době tvrdý oříšek. Lidé jsou blázni, patříte mezi ně?

Jen fialková to může být

Ano, ano, tak to je. V minulém roce byla novinkou ve vlasových trendech rose gold. Rose gold pramínky, balayage, nebo dokonce sjednocený odstín po celých vlasech v tónu rose gold. Tento odstín zkrátka pronikl pod kůži každého. (My jsme si rose gold také zamilovali). V tomto roce má ale rose gold soupeře v podobě odstínu violet. Vlasy v tomto odstínu budou o kapku tmavší, ale barva bude více pestřejší, a to především na sluníčku, kde vám tento odstín bude hrát krásnými odstíny, kterým naprosto propadnete.

Inspirace na Pinterestu

Říká se, že risk je zisk. Tím se pravděpodobně řídí i blogerky, protože byly to ony, které s tímto odstínem vlasů začaly a šíří jej dál. Nespočet inspirace najdete na Pinterestu, nebo na sociálních sítích.

Barvení doma raději ne

V drogériích samozřejmě najdete mnoho barev na vlasy, které slibují podobný odstín. Když ale trochu prošmejdíte internetové diskuze, zjistíte, že tyto barvy se hrozně rychle vymývají a z krásné pestré barvy máte rázem vymytý odstín, který působí dojmem, že vám barva špatně chytla na vlasy. Pokud po tomto žhavém odstínu letošního roku toužíte, raději svou hřívu svěřte do rukou profesionálů, ti vám totiž i poradí, jestli vám tento odstín bude vůbec slušet a jak se o vlasy máte starat, aby vám odstín vydržel krásný, a to až do další návštěvy u kadeřníka.

Foto: Pinterest, Unsplash.com

Načítání...

Diskuze