Zimní kolekci Michaela Korse vévodí fuchsiově růžová. Jak tuto barvu nosit? A proč se jedná o must have módních trendů?

Jako vždy jdou módní trendy proti proudu všemu přirozenému. V měsících, kdy se příroda ukládá ke spánku a příroda se zbarvila do tmavých odstínů, přichází módní trendy s šokující barvou, která všechny odzbrojí. Fuchsiově růžová vévodí kolekci podzim/zima 2022 značky Michael Kors a vídat ji budeme i v nadcházejících sezónách.

Fuchsiově růžová jako opulentní extravagance

Přesně tak charakterizovala značka Michael Kors fuchsiově růžovou. Tento jedinečný odstín se objevil v kolekci podzim/zima 2022 nejen jako módní doplněk, ale také ve formě výrazného kabátu a minišatech. Pokud tak hledáte dokonalý silvestrovský outfit, nechte se inspirovat lookem od Korse a budete nepřehlédnutelná.

Jak tento odstín nosit?

O předpovídaném úspěchu fuchsiové jsou přesvědčené i další módní značky, jako například Bershka, Desigual, Mohito nebo H&M. I u nich najdete širokou paletu módních kousků v tomto veselém barevném odstínu. Jak ale tuto barvu nosit?

Odpověď není tak jednoznačná. Zástupci luxusních módních značek, jako je například výše uvedený Michael Kors, jsou přesvědčeni, že se i fuchsiová dá nosit tón v tónu a hlásí – čím více růžové, tím lépe.

Pro nás obyčejné ženy, které se denně nepromenádujeme po módních přehlídkách, bude lepší držet se trochu při zemi. Přeci jen nechceme budit dojem, že jsme lacinou verzí panenky Barbie, že? Fuchsiově růžová se dá hravě nosit i s jinými barvami, a přesto ji nijak nezastínit. Kombinujte ji s neutrálními odstíny jako je černá, tmavě modrá, denim nebo bílá. Pomyslnou třešničkou na dortu vašeho outfitu může být líčení v podobě fuchsiově růžové rtěnky.

Foto: Shutterstock

Naučte se fuchsiovou nosit. Vídat jí budeme i na jaře

Nemusíte se bát, že pořízení jakéhokoliv kousku ve fuchsiové barvě bude ukvapená koupě. Tento barevný odstín budeme totiž vídat i v nadcházejících sezónách. Už nyní se tak jedná o must have módních trendů a našich šatníků.

Pokud s touto barvou teprve začínáte a je pro vás příliš extravagantní, bohatě si postačíte s módním doplňkem jako je třeba klobouk, čepice nebo kabelka. S výsledkem ale budete příjemně překvapená. Lichotí totiž jak blondýnkám, tak brunetám i zrzkám.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.