Svět modelingu hlásí obrovskou ztrátu, zemřel Jeremy Ruehlemann v pouhých 27 letech

Modelingový svět zasáhla tragická událost! V pouhých 27 letech zemřel americký model a influencer Jeremy Ruehlemann, který byl mimo jiné také múzou návrháře Christian Siriana.

Příčina jeho úmrtí je dosud nejasná. Kromě jeho nejbližších po něm truchlí také módní návrháři. Jeremyho posledním příspěvkem na sociálních sítích byla fotka ze zákulisí, která vypadala jako focení se značkou Tommy Hilfiger.

Kdo byl Jeremy Ruehlemann

Jeremy Ruehlemann se narodil v americkém New Jersey před 27 lety. Nejprve pracoval jako koordinátor letních táborů. Studia na vysoké škole (obor psychologie) však díky slibné kariéře modela zanechal.

Velmi brzy začal v modelingovém průmyslu sklízet úspěchy. Proslavil se nejen svou postavou, na které tvrdě dřel, ale také díky prestižním značkám, pro které pracoval (Zara, Perry Ellis, Superdry, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren atd.).

Úspěch sklízel nejen v modelingovém průmyslu, ale také jako influencer. Na sociálních sítích ho sledovalo přes 70 tisíc věrných fanoušků.

Jaký byl člověk

Jeho agent Jason Kanner ze Soul Artist Management o něm řekl: „Když jsem s ním mluvil, poslouchal očima a ušima, byl velmi pokorný, plný dobré nálady, optimismu a uctivý“.

Jeho dobrý přítel a módní návrhář Christian Siriano se k tragické události vyjádřil prostřednictvím svého instagramu:

„Nikdy jsem nic takového nezveřejnil, ale ztratit přítele, který byl tak krásnou duší, je opravdu těžké. Tohle je pro Jeremyho, nejkrásnějšího muže, který dal tolik lásky každému, koho potkal. Byl jednou z mých múz a vždy bude. Inspiroval mě a budu ho navždy milovat,“ napsal Siriano v dojemném příspěvku, k němuž připojil několik fotografií Jeremyho jak z jeho profesního života, tak jejich společných.

Zdroj info: https://www.marca.com/en/lifestyle/celebrities/2023/01/24/63d010a2268e3e74468b45a6.html.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.