Jaké základní kousky nesmí chybět v šatníku žádné ženy? Mezi základní prvky šatníku řadíme takové kousky, které jsou takřka neustále trendy a když náhodou z módy na čas vymizí – za pár let se opět s velkou slávou vrátí. Do koupi těchto kousků se rozhodně vyplatí investovat. Můžete je totiž nosit kdykoliv. Jsou velmi nadčasové a nikdy vás nezklamou.

Bílá košile

Bílou košilí nikdy nic nezkazíte. Můžete ji nosit do práce, do školy, na zkoušky, na pohovor, zkrátka kamkoliv. Nejdůležitější na správném výběru košile je střih. Bohužel ženy s větším poprsím to s výběrem nemají vůbec lehké. Mezi knoflíky se často vytváří během nošení mezera, která ukazuje více, než byste chtěla. Také myslete na to, jak košili nosíte. Pokud si ji jen tak oblečete, nevypadá tak stylově, jako když si ji zastrkáte do kalhot či sukně.

Pruhy

Pruhované věci jsou skvělé díky svému zajímavému vzoru, takže nemusíte vymýšlet nic nového. Pruhované tričko nebo tílko je klasika, kterou hravě využijete i v námořnickém sailor stylu. Aktuálně jsou v trendu pruhované volné kalhoty, takže jestli máte pro pruhy slabost, směle do nich. Jen pozor na správný směr pruhů – vodorovné pruhy opticky výrazně rozšiřují postavu.

Lodičky a bílé tenisky

Pokud přemýšlíte nad botami, které se opravdu hodí ke všemu, jsou to přesně tyto. Neznáme jiné univerzální boty, které si můžete vzít ke všemu. Černé lodičky se hodí opět na jakoukoliv událost, jak k šatům, tak k džínám. Tenisky jsou jsou ideální volbou pro ležérní outfity. Navíc jsou daleko pohodlnější než lodičky.

Crossbody kabelka

Crossbody kabelka je součástí každého ženského šatníku. Vždyť proč by ne, je to tak pohodlné mít volné ruce. Zde platí pravidlo – čím obyčejnější, tím univerzálnější. Obyčejná černá kabelka se opět hodí ke všemu a bude vaším věrným sluhou. Do tohoto kousku se vyplatí obzvlášť investovat peníze, může vám vydržet roky.

Basic trička

Obyčejná trička by taktéž neměla chybět v žádném šatníku. Dají se snadno kombinovat a můžete jich mít stovky, protože se nikdy neztratí. Noste je zastrčená v sukni nebo v džínách. Je to neuvěřitelné, ale dají se s nimi vykouzlit perfektní, pohodlné outfity.

Foto: Pinterest, Unsplash.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments