Námořnický styl není třeba sáhodlouze představovat. Modrobílá kombinace s červenými doplňky se nosila, nosí a nosit bude. Námořnický styl jen tak z módy nevymizí. Pruhy mašle, uzly a kotvičky, řetízky a provázky, baretky a šátky, jsou typické doplňky, které námořnický styl vždy perfektně doladí a podtrhnou. A protože se blíží léto, řekli jsme si, že je na čase napnout plachty a nechat se zase unést na námořnické vlně. 

Proč právě námořnický styl? Protože je legendární. Čím se námořnický styl vyznačuje? Pruhy! A tak si řekneme něco málo z módní historie. Do širšího povědomí přivedla pruhy módní ikona Coco Chanel už v roce 1917, kdy začala svým zákazníkům nabízet trička s horizontálními pruhy, což je jasná známka toho, že tento trend jen tak z módy nevyjde.

Další věcí, která se námořnickému stylu musí přiznat je to, že sluší všem! Ať už jste blondýna, bruneta nebo zrzka, jste malá, vysoká, silná nebo tenká, vždy budete v  pruzích a veselé barevné kombinaci působit stylově a trendy! Pojďme se inspirovat aktuálními módními trendy, které nabízí jarní a letní kolekce těch nejlepších značek.

Nechejte se s námi unést na námořnické vlně. Trefou na jistotu budou šaty s námořnickými prvky. Letos budou vynikat mini i maxi střihy, takže a své si přijdou všechny ženy bez rozdílu věku nebo postavy. K námořnickému outfitu laďte doplňky vždy decentně a s rozvahou. Všechny ty kotvičky a kormidla jsou velmi roztomilé a líbivé – nic se však nesmí přehánět. Máte-li na sobě už šaty vyloženě v námořnickém stylu, opatrnost s dalším laděním je zcela na místě.

 

Nebojte se odhodit černé a šedé svršky. S námořnickým stylem je zábava, tak seberte odvahu a vyplujte na námořnické vlně.

 

Foto: Unsplash.com, Instagram, Raindropsofsapphire.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments