Puma a supermodelka s kožní vadou Winnie Harlow představují odvážnou kolekci plavek a spodního prádla s názvem „She Moves Us“

Sportovní značka Puma se ve své nové kolekci rozhodla upozornit na sebevědomí žen a jejich jedinečnou krásu. Pro spolupráci si vybrala světoznámou modelku Winnie Harlow, která je pro svou odlišnost od ostatních modelek dokonalou volbou. Společně představili kolekci plavek a spodního prádla v rámci kampaně She Moves Us.

Winnie Harlow bojuje za přirozenou krásu žen po celém světě

Dětství modelky Winnie Harlow nebylo jednoduché. Narodila se totiž s autoimunitním onemocněním zvané vitiligo. To se projevuje světlými nepravidelnými skvrnami po celém těle.

Pro svou odlišnost byla během dětství, zejména v pubertě, šikanována. Objevila se ve známé soutěži modelky Tyry Banks America´s Next Model v roce 2014. Ačkoliv nevyhrála, o pozornost neměla nouzi. Nyní patří k nejúspěšnějším modelkám.

Kolekce z udržitelnějších materiálů

I módní značka Puma se přiklonila k ochraně životního prostředí. Kolekce je vyrobená z udržitelnějších materiálů, které nemají vliv na kvalitu jednotlivých modelů. Objevují se například kalhotky a bezešvá sportovní podprsenka z organické bavlny nebo šortky z recyklovatelného polyesteru.

Každá žena je silná a krásná

Kampaň She Moves Us nese jasné poselství. Každá žena je silná a krásná. Zaměřuje se na nutné zdravé sebevědomí žen, které v dnešní době není jednoduché vybudovat.

Značka Puma spolupracuje se svými ambasadorkami po celém světě, aby společně pomohly každé mladé dívce dokázat, že je krásná uvnitř i navenek. Bez ohledu na její míry nebo barvu pleti.

V kolekci Puma x Winnie Harlow se objevují plavky a spodní prádlo vhodné na různé typy postav. Vybírat můžete z jednodílných plavek, které lichotí postavě, v různých barevných odstínech. Samozřejmostí je logo značky Puma, které se objevuje na každém modelu.