Každý rok vybírá Victoria’s Secret nové tváře, které budou mít tu čest být součástí slavné módní přehlídky Victoria’s Secret Fashion Show! Letošní výběr mnohé překvapil. Jednou z vítězných modelek je modelka Winnie Harlow, která je známá především kvůli své nemoci zvané vitiligo. 

Chantelle Young-Brown

Tak zní celé jméno modelky, kterou všichni znají pod uměleckým jménem Winnie Harlow. V mládí Winnie prožila šikanu a denně poslouchala nejrůznější posměšky kvůli své vrozené nemoci. Nemoc “vitiligo” způsobuje ztrátu pigmentu po celém těle.

View this post on Instagram

Tokyo drip ???

A post shared by ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) on

Winnie přijala své tělo takové, jaké je a velmi brzy díky své “jedinečnosti” začala slavit úspěch. Na sociálních sítích, kde vyvěšovala své fotografie a byla otevřená o své nemoci, si jí všimly kosmetické značky, které s ní chtěly uzavřít spolupráci. A to byl teprve začátek!

Modelka patří mezi nejúspěšnější modelky současnosti. Proto nás nepřekvapuje, že i ona bude součástí zimní módní přehlídky Victoria’s Secret Fashion Show.

Další noví andílci

Módní značka Victoria’s Secret si je moc dobře vědoma, že odlišnost je přednost a čím jedinečnější modelky, tím bude celá přehlídka zajímavější a také přitažlivější pro média. Právě proto mezi nové andílky patří další známá modelka Ashley Graham, která je známá jako plus size modelka s krásnou tváří. Podobně je na tom Diana Veras, která se také pyšní ženskou postavou.

Foto: Instagram, Facebook.com/winnieharlow.

Načítání...

Diskuze