Winnie Harlow, modelka s nemocí ztráty pigmentu, se stala novým andílkem Victoria’s Secret

Každý rok vybírá Victoria’s Secret nové tváře, které budou mít tu čest být součástí slavné módní přehlídky Victoria’s Secret Fashion Show! Letošní výběr mnohé překvapil. Jednou z vítězných modelek je modelka Winnie Harlow, která je známá především kvůli své nemoci zvané vitiligo. 

Chantelle Young-Brown

Tak zní celé jméno modelky, kterou všichni znají pod uměleckým jménem Winnie Harlow. V mládí Winnie prožila šikanu a denně poslouchala nejrůznější posměšky kvůli své vrozené nemoci. Nemoc “vitiligo” způsobuje ztrátu pigmentu po celém těle.

View this post on Instagram

Tokyo drip ???

A post shared by ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) on

Winnie přijala své tělo takové, jaké je a velmi brzy díky své “jedinečnosti” začala slavit úspěch. Na sociálních sítích, kde vyvěšovala své fotografie a byla otevřená o své nemoci, si jí všimly kosmetické značky, které s ní chtěly uzavřít spolupráci. A to byl teprve začátek!

Modelka patří mezi nejúspěšnější modelky současnosti. Proto nás nepřekvapuje, že i ona bude součástí zimní módní přehlídky Victoria’s Secret Fashion Show.

Další noví andílci

Módní značka Victoria’s Secret si je moc dobře vědoma, že odlišnost je přednost a čím jedinečnější modelky, tím bude celá přehlídka zajímavější a také přitažlivější pro média. Právě proto mezi nové andílky patří další známá modelka Ashley Graham, která je známá jako plus size modelka s krásnou tváří. Podobně je na tom Diana Veras, která se také pyšní ženskou postavou.

Foto: Instagram, Facebook.com/winnieharlow.