Módním trendům dominují volné střihy kalhot zvané „palazzo“. Jsou stylové a snadno do nich schováte i přebytečná kila

Běžný život se po covidovém roce pomalu vrací do normálu. Vláda slibuje rozvolnění opatření, brzy se otevírají kadeřnictví a snad nás v květnu čeká i otevření restaurací. V průběhu květa očekáváme alespoň částečné obnovení společenského života – a proto nastává nejvyšší čas omrknout aktuální trendy a objednat si něco nového do našeho šatníku.

V kolekcích známých módních značek se začínají objevovat nové kousky, které KONEČNĚ budeme moct vynosit! Covidový rok ovšem nenechal módní návrháře bez následků. Aktuální móda se silně inspiruje pohodlnými outfity, kterým od nepaměti vládnou tepláky … a tak na scénu přicházejí kalhoty volného střihu, které dominují módním trendům. Zní navíc vznešeně. Říkáme jim palazzo.

Ideální „schovka“ pro pár kilo navíc

Chcete schovat přebytečné kilogramy, povislé bříško nebo větší zadeček? Pak právě pro vás je tento typ kalhot jako dělaný. Pokud jste navíc majitelkou úzkého pasu, střih volných kalhot pallazo budete milovat stejně jako my! Krásně vám totiž zvýrazní úzký pas a spodní volná část schová vše, čím se nechcete chlubit.

Z boho stylu se stal nadčasový trend

Začátky boho stylu nebyly jednoduché. Módní nadšenci se do něj okamžitě zamilovali, běžným smrtelníkům ale trvalo pár let než pochopili, že se jedná o pohodlné a univerzální kousky. Nyní je nám ale všem jasné, dokonce i starší generaci, že se z boho stylu stal nadčasový trend, který tady bude už napořád. Jinak tomu není ani u palazzo kalhot, ke kterým se boho kousky skvěle hodí. POZOR: Pro dokonalý outfit máte jediný úkol – zastrčit váš top do kalhot, čímž vynikne vaše ženská postava a opticky oddělíte jednotlivé kousky.

https://www.instagram.com/p/CMCkWn2hRwI/

Palazzo se objevuje téměř v každé kolekci

Palazzo kalhoty jsou jedním ze znovuzrozených módních trendů. Objevují se téměř v každé nové kolekci luxusních značek. Kupříkladu značka Gucci zařadila palazzo kousek do kalhotových kostýmů, které zkombinovala s volným střihem saka. Takový outfit bude slušet především vyšším postavám. Ženy menšího vzrůstu musí sáhnout pod podpatcích.

Tip: Doplňte celkový outfit o výrazný náhrdelník, který bude pomyslnou třešničkou na dortu.

Foto: Gucci