Víkendové procházky prosluněnou přírodou i městem. Jak se obléci stylově a zůstat v teple?

Je opravdu složité najít ideální oblečení, které by dokázalo i v teplém počasí zahřát, ale zároveň musí být dostatečně vzdušné a příjemné i do teplejších podmínek. Jedním z mála takových kusů oblečení může být i kabát a již zmíněná výhoda není tou jedinou, kterou nabízí. Mimo univerzálnosti do počasí je výborný také pro různé příležitosti.

U kabátu nezáleží na tom, o jakou příležitost jde

Kabát je opravdu univerzálním kusem oblečení, oblíbili jsme si jej pro procházky po městě, vyjížďky s kamarádkami nebo také společenské události a pracovní či školní povinnosti. V aktuální době nám zbyly spíše ty procházky po městě a přírodě poblíž našeho bydliště. Ale i na tyto příležitosti se můžeme obléct stylově.

Tím asi nejdůležitějším kritériem, které rozhodne o koupi kabátu, je pochopitelně jeho barva. Nejčastěji se kabáty vyrábějí v neutrálních barvách mezi něž patří černá, hnědá či bílá. Dají se ale najít i různé další odstíny, jako mohou být šedavé barvy, béžové a okrové, nebo mezi oblíbené patří také rudé kabáty. Právě tyto odvážnější odstíny jsou v poslední době velmi trendy.

Přívětivý ke všem druhům postav

Výbornou věcí je na kabátech zároveň i jejich přívětivost ke všem typům postav. Mohou se v nich opravdu cítit dobře a pohodlně vysoké slečny s hubeným pasem, nebo i plnoštíhlé nebo drobné postavy. O pohodlí a tom, jak vám kabát padne, většinou rozhoduje především způsob střižení pasu a spodní části kabátu. Pro slečny s plnoštíhlou postavou je například lepší užší pas se širokým rozparkem, který při správné volbě velikosti dokáže udělat přechod postavy mnohem plynulejším.

Do teplého i studeného počasí

Kabáty se vyrábějí z desítek různých materiálů a v různých tloušťkách. Můžete si tak všimnout, že na dámách i mužích najdete kabáty víceméně kdykoliv po celý rok. Pokud je horko, dá se pod něj vzít další vrstva oblečení a případně i doplňky a pokud je naopak zima, tak lze kabát rozepnout, a i tak dokáže zůstat elegantním.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

sarkakrausova

Mojí vášní je móda a krása. Řídím se heslem, že každá žena by o sebe měla pečovat, bez ohledu na to, jaké míry jí příroda nadělila. Každá jsme krásná!