Victoria’s Secret Fashion Show – módní událost se blíží

Prosinec se kvapem blíží, pro nás módní maniaky to znamená jediné – módní událost roku se blíží! Říkáte si, co se tak velkého děje koncem každého roku? No přece velkolepá Victoria’s Secret Fashion Show!

My už se nemůžeme dočkat, protože každá přehlídla Victoria’s Secret stojí za to. Letos tomu nebude jinak.

Premiéra v novém městě

Nejočekávanější módní přehlídka Victoria’s Secret se bude letos konat poprvé v Paříži, je to tak premiéra této módní události v novém městě. Ve Francii se už jedna módní přehlídka konala, a to v roce 2000 v Cannes. Od té doby se konaly slavnostní módní přehlídky této značky převážně v New Yorku nebo ve městě andělů –  Los Angeles.

Paříž je město módy, o tom není pochyb. Lepší místo pro Victoria’s Secret Fashion Show 2016 si nemohli pořadatelé vybrat, možná právě i kvůli tomu, čím vším si Paříž v tomto roce prošla.

Na jaké andílky se můžete letos těšit?

Potvrzené jsou zatím známé tváře jako módní ikona Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge, Elsa Hosk. Dále také Jasmine Tookes, Josephine Skriver, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell a Taylor Hill. Objevila se také informace, že mezi modelkami této show by neměla chybět Kendall Jenner a Gigi Hadid, které se zúčastnily také minulé přehlídky Victoria’s Secret.

Jako každý rok se můžeme těšit na spoustu nových tváří, kterým možná právě tato módní přehlídka změní život i celou kariéru. Patřit totiž mezi andílky je vrchol úspěchu kariéry modelky.

vystrizek

Kdy se událost odehraje?

Vše odstartuje už za necelý měsíc, a to 5. prosince! Pokud najdete stream, kde bude online přenos, uvidíte tak živě módní show, na kterou se těší každý milovník módy. Jako vždy bude po pár týdnech zveřejněn „dokument“ z módní přehlídky na oficiálním profilu Victoria’s Secret na YouTube, kde pro vás budou připraveny také reportáže ze zákulisí.

Módní show doprovodí živá hudba. Vystoupí…

Je to taková tradice. Každý rok doprovází modelky nosící spodní prádlo této slavné značky slavný zpěvák, zpěvačka nebo hudební skupina, kteří z této módní přehlídky udělají show jak se patří.

V minulém roce patřila módní show Seleně Gomez, která se mezi andílky cítila, jako by mezi ně patřila. Letos zůstává hudební doprovod  tajemstvím… alespoň prozatím. S jistotou ale víme, že vystoupí skupina Joe JonaseDNCE. Jak to víme? Podívejte se na video. Těšíte se?

https://youtu.be/IR8s4UOfEgY

Foto: Victoriassecret.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.