Módní ikony současnosti

Jsou známé, jsou krásné. Jsou tvářemi předních módních návrhářů a své profily na sociálních sítí plní fotografiemi, díky kterým je miluje celý svět. Jsou jednoznačně módními ikonami současnosti. Které to jsou?

Kendall Jenner

Toto jméno jistě znáte, nebo je vám alespoň povědomé. Kendall patří do slavné rodiny Kardashian, která se proslavila především svou reality show „Keep with Kardashians“. V některých dílech vystupuje i Kendall.

Tato 179 cm vysoká modelka a herečka si zamilovala být módní ikonou, kterou se chtěla celý život stát. V současnosti je Kendall tváří podzimní reklamní kampaně Fendi 2016.

Módní ikony současnosti 1

Bella Hadid

Bella Hadid je teprve devatenáctiletá modelka, která byla nedávno jmenována „Modelkou roku 2016“ časopisem GQ. Přijde vám povědomé jméno Hadid? Ano, znát můžete její starší sestru Gigi (o které se dočtete níže) a především její matku Yolandu Hadid, která je bývalou modelkou.

Bella podepsala smlouvu teprve v roce 2014, ve stejném roce měla premiéru na New York Fashion Week. V současnosti spolupracuje s Marc Jacobsem, Givenchy, Diorem či Calvin Kleinem.

Módní ikony současnosti 2

Miranda Kerr

Miláčka celého světa Mirandu Kerr jistě znáte. Modelka, která patřila mezi andílky Victoria’s secret doposud slaví úspěch, kam se podívá. Známá je také jako manželka (teď už bývalá) slavného herce Orlanda Blooma, se kterým má syna.

V minulém roce byla Miranda zařazena časopisem Forbes mezi 10 nejvýdělečnějších modelek světa. Obdivuhodná je především svým životním stylem – je velká milovnice zdravé stravy a jógy, která je podle jejích slov pro život klíčová.

Módní ikony současnosti 3

Gigi Hadid

Vlastním jménem Jelena Noura Hadid. „Gigi“ je původně její přezdívka, poté umělecké jméno. Tato známá modelka, nejlepší kamarádka Kendall Jenner a starší sestra Belly Hadid se chtěla stát modelkou už odmalička, což se jí brzy splnilo. Mezi její největší úspěchy patří přehlídka Victoria’s Secret, kde patřila mezi andílky.

Známá je také jako přítelkyně zpěváka Zayn Malik (bývalý člen skupiny One Direction). Gigi se objevuje téměř v každém čísle módních časopisů po celém světě, a to především díky své přirozené kráse. V minulém roce se stala tváří značky TOPSHOP, díky čemuž se dostala do širšího povědomí.

Módní ikony současnosti 4

Foto: Facebook.com/kendaljenner , Facebook.com/bellahadid , Facebook.com/mirandakerr , Facebook.com/gigihadid.