Nestárnoucí mikádo sluší ženám ve 30, 40 i 50 letech. Jen si dejte pozor na pár základních pravidel

Pokud jste zatoužily po změně a hledáte účes, který vás omladí a dodá šmrnc, pak je pro vás mikádo jako stvořené. Jednoduše se udržuje, skvěle vypadá a i přes krátký střih můžete vlasy stáhnout do culíku. Existuje mnoho typů mikáda. My vám prozradíme, který je pro vás ten pravý.

Mikádo po třicítce decentně omladí

S přicházející třicítkou jednoznačně nastal čas na změnu. Nemusíte se hned zbavovat svých dlouhých kadeří a nechat se ostříhat na super krátké mikádo, abyste byla trendy. Vsadit můžete na mikádo s délkou po ramena, které vás decentně omladí a zajistí, že budete působit vždy elegantně. Záleží už pouze na vás, jestli zvolíte střih do podkovy, nebo trendy rovný střih.

Délka po ramena je unikátní v tom, že vypadá senzačně, i když vaše vlasy zrovna nejsou upravené fénem, nebo kulmou. Dopřejte tak vašim vlasům svobodu a nechte je přirozeně uschnout.

Foto: Shutterstock

Zkracujeme se čtyřicítkou

Po čtyřicítce nastal čas na další zkracování. Pro vás bude dokonalá délka pod bradu. Pokud chcete být za elegantní ženu, která vypadá stále upraveně, pak budete potřebovat šikovnou kadeřnici. Ta vám vykouzlí dokonale uhlazené mikádo, které je sestříhané tak, aby nevyčníval žádný malý vlásek.

Pokud naopak chcete být za šik čtyřicítku, která se nebojí vynést trendy mikinu s sneakersky na platformě, pak je pro vás jako dělané mikádo pod bradou s rovným střihem. Třešničkou na dortu bude ofina, která mikádu všech střihů dodá větší šťávu.

Foto: Pinterest

Po padesátce to chce luxusní náušnice

Ženám, kterým šlape na paty padesátka, dokonale sluší mikádo v délce těsně pod uši. Tento střih se nosí nejvíce tak, že máte patku na šikmo, jemnou ofinu a druhou část vlasů schováte za ucho. Aspoň tak víte, co vám vaše drahá polovička může dát ke krásným oslavám padesátky. Takové trendy mikádo si totiž říká o luxusní náušnice, které vám dodají ještě větší šmrnc.

Foto: Shutterstock

Tip: Svěží změnu, která vás ještě více omladí, získáte se světlými odstíny vlasů. Blondýnky to mají jednoduché. Brunetky mohou zvolit například oblíbené balayage, které zesvětlí jemné pramínky vlasů a přesto působí přirozeně.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.