Z oversized oblečení, které bylo dříve považováno za extravagantní módní trend, se stává nadčasový kousek, který snad nikdy nevyjde z módy. Pokud jste doposud nepřišla na chuť tomuto střihu oblečení, nastal čas se odvázat a vyzkoušet tento trend. Začněte ideálně s oversized džínovou bundou!

Oblíbená mezi celebritami, ale také ve street módě

Není tajemstvím, že celebrity s nadšením sahají po extravagantním oblečení. Poutat na sebe pozornost fotoaparátů a módních kritiků patří k jejich práci. Oversized džínová bunda je jedním z trendů, který přesáhl i za hranice světa celebrit. Z tohoto kousku se stal módní trend, o kterým každý věděl, že bude na výsluní po více sezón. Proto se oversized džínová bunda začala objevovat i ve street módě, kde má své stále místo.

Sportovní i elegantní vzhled? Bunda si poradí se vším

Ať už chcete získat sportovnější outfit, jehož základem jsou tenisky nebo třeba sneakery na platformě, či naopak elegantní outfit založený na sukni, šatech a podpatcích, oversized džíska se hodí ke všemu.

Sportovní outfit doladíte doplňky, jako jsou výrazné náušnice nebo stylová kabelka. Tip: Třešničkou na dortu takového outfitu jsou výrazné rty. Vyzkoušejte například fuchsiovou rtěnku a uvidíte, jak váš outfit získá jiné rozměry.

V kombinaci s ledvinkou budete za hvězdu

Pokud i přesto se oversized střihu bojíte a přijdete si v něm jako v “neforemném pytli”, sáhněte po ledvince, která nás v módě pronásleduje už od minulého roku. Pomocí ledvinky podtrhnete své křivky a nebudete si muset lámat hlavu s dalšími doplňky.

Foto: Unsplash.com, Shutterstock.com, ASOS, Nordstrom, H&M.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments