Jako každý rok se i letos v závěru podzimu všichni zběsile honíme za nákupem vánočních dárků. Abychom si udělali příjemné svátky klidu a míru, musíme holt obětovat trochu svého  komfortu a jít vstříc stresujícímu lovu na dárky.

Co takhle letos obdarovat své blízké dárkem, který má tak trochu hlubší rozměr? Pokud jste doposud nepřemýšleli o dárku, který by mohl udělat radost i někomu jinému, než pouze obdarovaným, zpozorněte.

Obecně prospěšná společnost MOST ProTibet funguje od roku 2004. Cílem této organizace je podpora vzdělanosti a zlepšování životních podmínek tibetských dětí, tibetských seniorů, buddhistických mnichů a mnišek a nomádů v indickém Himaláji a Tibetu. Chcete-li podpořit Občanské sdružení M.O.S.T. a tím i tibetskou komunitu, máte skvělou možnost zakoupit k blížícím se Vánocům originální dárek svým blízkým. Díky eshopu https://shop.protibet.cz/ můžete pomáhat prostřednictvím každého nákupu. Každý produkt, který udělá radost Vám, udělá radost i na druhém konci světa.

Originální a ručně vyráběné produkty z e-shopu  https://shop.protibet.cz ocení opravdu každý. Pro milovníky netradiční módy a módních doplňků jsou na e-shopu nepřeberné množství ručně vyráběných šperků. Do tuhých mrazů jistě oceníte vy nebo vaši blízcí pletenou čepici s leklou nitku. Když jsme u těch vánoc a tuhých mrazů – tradiční vlněné ponožky vyráběné ženami z údolí Spiti v severoindických z vesnic ležících v nadmořské výšce nad 4 000 m n. m. mohou být skvělou alternativou k ponožkám, které jistě i letos dostanete od Vašich babiček. Co je skvělého na tomto produktu? Výtěžek z jejich prodeje podpoří školu ve vesnici Demul.

vanocni-nakupni-horecka-vrcholi-co-takhle-udelat-radost-nejen-svym-blizkym-ale-i-na-druhem-konci-sveta-11
vanocni-nakupni-horecka-vrcholi-co-takhle-udelat-radost-nejen-svym-blizkym-ale-i-na-druhem-konci-sveta-10

Dalším zajímavým módním tipem z e-shopu https://shop.protibet.cz je tradiční tibetská zimní košile. V zateplené variantě této košili nebudete tuhé mrazy vnímat ani náznakem. Neotřelý design ocení každý muž, který se nerad obléká dle zaběhnutých konvencí.

Více produktů najdete na https://shop.protibet.cz/.

Načítání...

Diskuze