S novým ročním obdobím přicházejí i nové trendy v oblasti laků na nehty. Předpokládá se, že každá žena chce být cool, pojďme si proto představit nové barvičky, které se vám zaručeně budou hodit k trendy oblečení podzimu 2018.

Léto pomalu ale jistě ustupuje do pozadí a s ním se nám krátí i možnost nosit zářivě pastelové laky. Neonky můžeme uklidit do skříně a otevřít dveře novým barvám, které se hodí k podzimu.

Samozřejmě, že stará klasika červené barvy nerezaví, proto s ní neuděláte ostudu ani v zimě. Ale veřte, že rozšíření vaší sbírky nikomu neublíží, ba naopak. Je to pro vás nová příležitost, jak si udělat radost.

Trendy laky podzimu

Podzimu vždy dominovaly tmavší barvy a pro ten letošní tomu nebude jinak. V kurzu je odstín burgundy, barva, která je ještě tmavší než vínově červená.

Popularitu si získává i světle šedá barva, neboli odstín zvaný argent métallissé. Jedná se o zlatou střední cestu, nic tmavého, ani příliž světlého.

Podzim ale dočista ovládla barva karamelu spolu s tmavě fialovým odstínem. Tyto barvy pro nás v létě nebyly úplně žádnou novinkou. Zato podzim si pro nás jednu připravil, je jí tmavě modrá čili kobaltová barva, neboli také nám více známá královsky modrá.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze