Trendy plavky 2022 aneb buďte neodolatelná na pláži či na koupáku i v letošní sezóně

Plavková sezóna se kvapem blíží, a tak nastal čas na pořízení nových krásek, se kterými si užijete léto naplno. Hlavní úkol ale zní: vybrat trendy plavky, které zalichotí vaší postavě.

Extravagantní jednodílné plavky, které skryjí i odhalí

Letos jsou trendy jednodílné plavky, které jsou na bocích výrazně vykrojené. Velkou předností jednodílných plavek je, že dokážou rafinovaně schovat nedostatky vaší figury – typicky kupříkladu povislé bříško.

Extravagantní kousek tohoto střihu ale není pro každého. Máte-li ovšem v oblibě si čas od času zaexperimentovat se zajímavými střihy, směle doporučujeme podobné plavky zakoupit. Takto neobvyklý módní kousek vám zaručí pozornost všech námořníků.

Foto: Shutterstock

Námořnické proužky jsou stále in

Když už jsme u těch námořníků… Proužky a odstíny námořnicky modré patří každoročně k nejoblíbenějším plavkám. Letos tomu nebude jinak. Proužky totiž umí například opticky zvětšit váš hrudník nebo vykouzlit sexy křivky, díky kterým vám plavky budou více slušet.

Tip: Pokud narazíte na stylové námořnické plavky zdobené volánky, berte je! Tento nadčasový kousek je přímo neodolatelný a v letošní plavkové sezóně budete s těmito kousky za hvězdu!

Vysoký pas u džínů i u plavek

Už po několik sezón se mezi námi objevuje trend vysokého pasu. Objevuje se téměř u všech módních kousků od sukní až po nesmrtelné džíny. Tento trend si oblíbila zejména současná generace Z.

Plavky s vysokým pasem jsou ideální pro ženy s velikostí plus-size. Doporučujeme vybírat z tmavších barevných odstínů, které vaší postavě příjemně zalichotí.

Foto: Shutterstock

Zvířecí vzory pro oživení letního outfitu

V každém šatníku by měly být univerzální plavky v neutrálních barevných odstínech, které se snadno kombinují. O pozornost se ale hlásí také plavky, které zdobí zvířecí vzor. Až vám půjde z vysokých letních teplot hlava kolem, možná ještě ráda sáhnete po šílenosti, jako je například leopardí či hadí vzor.

Plavky s těmito vzory jsou v aktuální sezóně k dostání doslova na každém rohu. Musíme však upozornit, že se jedná jen o aktuální trendovku, na kterou v příštích sezónách s největší pravděpodobností již nenarazíme, takže pokud máte ve zvyku svůj plavkový arsenal obměňovat každoročně, směle vkročte do světa divokých zvířecích vzorů, jste-li ovšem naopak zaměřena spíše na nadčasové kousky, které vynosíte i po další plavkové sezóny, pak doporučujeme tento módní výstřelek raději opomenout.